reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Piją chętnie wasze dzieciaczki wodę? Moja za nic nie chce. Ile razy dziennie karmicie piersią? Ja na żądanie. Z reguły nad ranem o 4.00, potem ok. 8.00, i wieczorem ze 2 razy. Boję się, że może dostawać za mało płynów... Jak to jest u was?
Nam dwie dolne jedynki wyszły z końcem października... Czekamy na kolejne ;)
Mój słodki chłopak niestety woda się krztusi. .. rozcieczam mu soczki i wtdy pije aż się uszy trzęsą. Ja akurat juz od dwóch miesięcy jestem na mm. Dostaje 3 razy dziennie mleko po 180 ml.
 
reklama
@Blondynka1988 , @ATRBL2018 a w drugą stronę... Ile stalych posiłków macie? Moja malutka je rano ze mną śniadanie (chlebek z masełkiem/serkiem, szyneczka, paroweczka), obiadek ciepły (gotowe różne jedzonka z hippa), deserek ( jogucik/gotowe owoce również z hippa), a w międzyczasie jakiś biszkopcik, paluszek kukurydziany. Jak się jeszcze załapie jak my jemy, to kartofelek, rosółek z makaronem. Macie więcej stałych posiłków?
 
Dziewczyny jutro wychodzimy .. Ciesze sie ale boje sie.. Musze podlaczac hiperke.opłukać cewnik. Dostrzykiwac witaminy.dawac leki do sondy. Podlaczac mleko do sondy plukac sonde. A teraz doszly zastrzyki. Jedna pompa 14 h druga 20h pulsoksymetr. Tlen w razie w .... Ehhh ..

Aaaa przydzielili nam hormon wzrostu akurat kiedy mamy wyjść.. Jutro mam szkolenie i bede podwac mu ja hormon.. Smiali sie lekarze czy nie szukam pracy jako pielęgniarka heheb..takze pierwsza dawke malemu i pozostale daje ja.. Mam obserowac co sie bedzie dziać.. Czy sa jakies zmiany! Nasza ostatnia szansa Trzymajcie kciuki zeby sie udalo i żebym nie zwariowala..
 
Dziewczyny jutro wychodzimy .. Ciesze sie ale boje sie.. Musze podlaczac hiperke.opłukać cewnik. Dostrzykiwac witaminy.dawac leki do sondy. Podlaczac mleko do sondy plukac sonde. A teraz doszly zastrzyki. Jedna pompa 14 h druga 20h pulsoksymetr. Tlen w razie w .... Ehhh ..

Aaaa przydzielili nam hormon wzrostu akurat kiedy mamy wyjść.. Jutro mam szkolenie i bede podwac mu ja hormon.. Smiali sie lekarze czy nie szukam pracy jako pielęgniarka heheb..takze pierwsza dawke malemu i pozostale daje ja.. Mam obserowac co sie bedzie dziać.. Czy sa jakies zmiany! Nasza ostatnia szansa Trzymajcie kciuki zeby sie udalo i żebym nie zwariowala..
Kochana ! Dasz rade musisz bo kto jak nie ty?! Zostalas przeszkolona przez lekarzy wiec jeśli oni są pewni że dasz rade to tak jest przecież. Trochę wiary w siebie i badz siebie pewna co robisz to najważniejsze. Wiem ze nam łatwo to wszystko pisać ale wierzę że sie wszystko uda i wyjdziecie na prostą wszystko zmierza w dobrym kierunku:)
 
Dziewczyny jutro wychodzimy .. Ciesze sie ale boje sie.. Musze podlaczac hiperke.opłukać cewnik. Dostrzykiwac witaminy.dawac leki do sondy. Podlaczac mleko do sondy plukac sonde. A teraz doszly zastrzyki. Jedna pompa 14 h druga 20h pulsoksymetr. Tlen w razie w .... Ehhh ..

Aaaa przydzielili nam hormon wzrostu akurat kiedy mamy wyjść.. Jutro mam szkolenie i bede podwac mu ja hormon.. Smiali sie lekarze czy nie szukam pracy jako pielęgniarka heheb..takze pierwsza dawke malemu i pozostale daje ja.. Mam obserowac co sie bedzie dziać.. Czy sa jakies zmiany! Nasza ostatnia szansa Trzymajcie kciuki zeby sie udalo i żebym nie zwariowala..

Wooow Jetkaaa super! Czy masz juz wyznaczona datę kiedy podasz hormon? Bede trzymac kciuki!
 
Dziewczyny jutro wychodzimy .. Ciesze sie ale boje sie.. Musze podlaczac hiperke.opłukać cewnik. Dostrzykiwac witaminy.dawac leki do sondy. Podlaczac mleko do sondy plukac sonde. A teraz doszly zastrzyki. Jedna pompa 14 h druga 20h pulsoksymetr. Tlen w razie w .... Ehhh ..

Aaaa przydzielili nam hormon wzrostu akurat kiedy mamy wyjść.. Jutro mam szkolenie i bede podwac mu ja hormon.. Smiali sie lekarze czy nie szukam pracy jako pielęgniarka heheb..takze pierwsza dawke malemu i pozostale daje ja.. Mam obserowac co sie bedzie dziać.. Czy sa jakies zmiany! Nasza ostatnia szansa Trzymajcie kciuki zeby sie udalo i żebym nie zwariowala..

Jetkaa wszyscy będą trzymać kciuki - ręczę Ci - te wszystkie osoby, które znasz i które nie znasz a bardzo za Was trzymają kciuki, modlą się i inne rzeczy w które każdy osobiście wierzy. Bardzo Wam dopingujemy - niektórzy po cichu!
 
@Blondynka1988 , @ATRBL2018 a w drugą stronę... Ile stalych posiłków macie? Moja malutka je rano ze mną śniadanie (chlebek z masełkiem/serkiem, szyneczka, paroweczka), obiadek ciepły (gotowe różne jedzonka z hippa), deserek ( jogucik/gotowe owoce również z hippa), a w międzyczasie jakiś biszkopcik, paluszek kukurydziany. Jak się jeszcze załapie jak my jemy, to kartofelek, rosółek z makaronem. Macie więcej stałych posiłków?
@Blondynka1988 , @ATRBL2018 a w drugą stronę... Ile stalych posiłków macie? Moja malutka je rano ze mną śniadanie (chlebek z masełkiem/serkiem, szyneczka, paroweczka), obiadek ciepły (gotowe różne jedzonka z hippa), deserek ( jogucik/gotowe owoce również z hippa), a w międzyczasie jakiś biszkopcik, paluszek kukurydziany. Jak się jeszcze załapie jak my jemy, to kartofelek, rosółek z makaronem. Macie więcej stałych posiłków?
Hmm.. u mnie wygląda tak: 8:00 180ml mleka 10-12 spanko 12:00 obiadek (jarzynka mięsko rybka ryz ) do obiadku nawet pije wodę ;) jakiś chrupek kukurydziany w medzy czasie soczek kolo 15:00 mleko czasem się jeszcze przespi potem dostaje jescze jakiś owoc kolo godziny 17:00 no i o 20 mycie mleczko i spanko do rana:) wychodzi nam 5 posiłków dziennie myślę że jest ok?
 
reklama
A moja tak srednio je, moze ja diety nie umiem rozszerzac :( Je tak 3x staly posilek, np kaszka, obiadek ze sloiczka, owoce... Do tego troche woda popije, ale mleko musi miec co ok 3 h przynajmniej 90 ml bo placz. Chce jej zaczac podawac jakies normalne kawalki, jak ziemniak czy marchewka na parze, moze jakis kurczak na parze, ale czy dziewczyny kupujecie takie rzeczy z upraw eko/organiczne?
 
Do góry