reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Nie zauważyłam żeby bił się po brzuszku ... może coś go boli ? Hmm.. a mam takie pytanie odnośnie nystatyny na pleśniawki na ulotce nic nie ma napisane a zapomniałam ile czasu miałam to stosowac wiem ze dwa razy dziennie tylko przez jaki okres czasu ... do ustąpienia objawów? Cholipa no nie pamiętam może ktoś podpowie ?
 
reklama
@Jetkaa szacun, ze to ogarniasz!

@caltha Tak, bede musiala kupic sliniak z rekawkami, ale dla niej najlepszy bylby jakis kombinezon haha

Dziewczyny, dzisiaj zdarzylo sie cos, co mnie zaniepokoilo. Mianowicie moja mala zaczela swiszczec, jakby nie mogla lapac powietrza. Zaczelo sie, jak sie skupiala na robieniu kupy ;) Zaczela tak oddychac, wygladalo to tak jakby miala problem z wdechem czy wypuszczeniem powietrza. Trwalo to tak lacznie z 15 min jak oddychala raz normalnie, a raz swiszczala. Nie dusila sie, nie byla sina/czerwona, tylko swiszczala. Raz kiedys jej sie zdarzylo zaswiszczec tak raz i myslalam, ze sie przestraszyla czegos. Zachowuje sie normalnie, bawi sie, je, jest ruchliwa. Tyle, ze teraz znowu sie to zdarzylo i tak piszczaco poswistywala przez pare minut.... Moze to objawy astmy?
 
@Jetkaa szacun, ze to ogarniasz!

@caltha Tak, bede musiala kupic sliniak z rekawkami, ale dla niej najlepszy bylby jakis kombinezon haha

Dziewczyny, dzisiaj zdarzylo sie cos, co mnie zaniepokoilo. Mianowicie moja mala zaczela swiszczec, jakby nie mogla lapac powietrza. Zaczelo sie, jak sie skupiala na robieniu kupy ;) Zaczela tak oddychac, wygladalo to tak jakby miala problem z wdechem czy wypuszczeniem powietrza. Trwalo to tak lacznie z 15 min jak oddychala raz normalnie, a raz swiszczala. Nie dusila sie, nie byla sina/czerwona, tylko swiszczala. Raz kiedys jej sie zdarzylo zaswiszczec tak raz i myslalam, ze sie przestraszyla czegos. Zachowuje sie normalnie, bawi sie, je, jest ruchliwa. Tyle, ze teraz znowu sie to zdarzylo i tak piszczaco poswistywala przez pare minut.... Moze to objawy astmy?
Mam astmatyka w domu ale takie coś jak opisujesz nigdy nie miało miejsca ... zawsze kaszel i lekko swiszczacy oddech można też zaobserwować przyspieszony oddech i przy oddychaniu brzuszek klatka piersiowa mocno się zapada napina.. radzę iść jutro do lekarza żeby ją odsłuchać bo teraz tyle dni wolnych się szykuje żeby czasem się coś nie rozwinęło...
 
Hej my jestesmy w domu:) jestem padnieta.. Omg.. Rzeczywsice duzo tego mamy nie zdawałam sobie sprawę ze az tyle tego jest:\ ale dalismy radę.. 9×na dobe leki,zastrzyk na noc, hiperke +dostrzykiwanie wit,mleko do pompy..
Oski sie troszke wystraszyl domu oczy mial ogromne, i plakal.droge zniosl dobrze:) spal:)

A co do tych rzeczy .. Praktycznie wszystko dostajemy, kupujemy tylko takie pierdoly jak np mydlo w plynie do mycia rak przed robieniem wszystkiego,papier recznikowy i takie pierdoly .. A reszte caly sprzed ze szpitala mamy;)
Nawet dostalismy mleko a Oski ma nutricie w butelkach wiec troche by nas to wykosztowalo.. Więc sie ciesze... Dzis jeszcze o 24tej lek i na dzis tyle.. Od 6tej rano wszystko od nowa.. Takze w sumie co chwile oski cos dostaje.. Mam nadzieje ze wszystko sie uda i nic się nie będzie dziac.. Oby ...
 
20181220_183509.jpg
tak sobie spi padniety po podróży;)
 

Załączniki

  • 20181220_183509.jpg
    20181220_183509.jpg
    800,4 KB · Wyświetleń: 735
To sa pompy do hiperki i mleka.. Plus pulsoksymetr.. Troche wkurzajace jest te 3 kable na ktore trzeba uwazac.. Ciągle sie plataja i trzeba uwazac.. Noi wiadomo z nim ciezko przejsc do np kuchni .. 20h ma mleko więc chwilę bedzie tylko wolny..
20181220_204130.jpg
 

Załączniki

  • 20181220_204130.jpg
    20181220_204130.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 723
Jakie słoneczko umordowane :* Dzień pełen wrażeń. Długo będzie mógł być w domu? Jejku, żeby wszystko szło dobrze. Spokojnie. W ogóle, że tak szybko zaczął przybierać na wadze. Niesamowite! Jestem pełna nadziei!

@Jetkaa podziwiam, oni mają lata do opanowania medycznych zagadnień a Ty ledwie tygodnie i opanowałaś super. Chyba minęłaś się z powołaniem ;)
 
reklama
Piękne zdjęcie, aż wzruszyłam się [emoji170]jak straszy brat zareagował na niego? Oski bardzo fajnie już sobie wygląda. Jeszcze miesiąc, dwa i zobaczysz jakiego będziesz mieć silnego chłopa w domu [emoji123] oby tylko nie spadał z wagi i hormon zadziała, a wszystko pójdzie z górki i będzie dobrze. Za to będę trzymać kciuki.
Super, że jesteście w domu. Rodzina, synuś, mąż przyzwyczaja się trochę do tej sytuacji. Zobaczą z czym się musisz zmagać na codzień. Jaka Ciebie silna babka [emoji123][emoji8] mam nadzieję, że trochę odpoczniesz i się odstresujesz choć na chwilę. Buziaki dla Was kochana. Ucałuj Oskiego od cioci na dobranoc [emoji7][emoji8][emoji8][emoji8]
 
Do góry