reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Tak, byłam wczoraj. Na usg widać już pęcherzyk ale nie widać jeszcze zarodka. Trochę się boję bo to już 6 tydzień
 
reklama
Gratuluje udanej wizyty [emoji6]

Ja mam kołatania.. przed ciąża tez sie zdążały.. pomaga mi asparginian extra [emoji6]

Gratuluje udanej wizyty [emoji3] ważne, że jest serduszko a reszta się nie przejmuj [emoji6]

Tez mam mała torbiel [emoji53]

Super, że wizyta udana [emoji16]


Gratuluje i oby wiecej takich pozytywnych wiadomości jak dzisiaj [emoji6]


Ja za to dziś nieciekawie się czuje.. kiepsko spałam, bolą mnie zatoki, a do pracy koleżanka przyszła z jelitowka.. aż się boje co z tego wyjdzie [emoji53]
Zdążają wam się kłucia na dole? Ja dzisiaj idąc droga miałam kilka razy taka sytuacje, że mnie tam w środku zakuło hmm..


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
Też mam takie kłucia czasami nawet bardzo bolesne . Moja ginka powiedziała że to od torbiela takie kłucia są.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi takie kłucia i ciągnięcie w dole brzucha cały czas się zdarzają.Pytałam dziśo to lekarza i to normalne,macica się rozciąga,plus u mnie tyłozgięcie więc trochę gorzej to odczuwam.Luteina też potęguje bolesność.Cale szczęście wszystko w normie :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam
Wczoraj byłam nie do życia strasznie bolał mnie brzuch mam nadzieje ze z maluszkiem wszystko ok jest dzisiaj już lepiej się czuje
Co do prenatalnych u nas często lekarze piszą ze dopatrzyli się czegoś na usg i dają skierowanie na darmowe ja tak miałam poprzednio w ciąży

@marida ja też idę 21 na wesele [emoji3]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie spotkał się, bo ciąża jednojajowa jest tak rzadka, że prawie jej nie ma. Mogło być jak powiedział, a wchłanianie się jednego z bliźniąt, jakiekolwiek by one nie były, nie jest niczym niezwykłym, czy zagrażającym (nie na tym etapie ciąży). Do końca trzeciego miesiąca takie rzeczy się zdarzają (czasem i później). Jest teoria która mówi, że osoby leworęczne miały bliźniaka jednojajowego, który właśnie się wchłonał. Bliźnięta jednojajowe są swoim odbiciem lustrzanym. Mnie natomiast zastanawia, dlaczego za 3 tygodnie usg genetyczne, skoro ciążą młodsza. To będzie odrobinę za wcześnie. Chyba, że lekarz liczy na to, że zarodek nadgoni. Na dwoje babka wróżyła. Usg genetyczne robi się od 11 tygodnia i 1 dnia ciąży najwcześniej.
Między 18 a 28 października miałam zrobić badanie. Skoro teraz mam 8 tydzień, to będzie ten 11tc za 3 tygodnie :)
 
@nast95 ale pisałaś przedtem ze teraz masz 7t3d, to za 3 tygodnie będzie 10t3d, a to badanie powinno się robić od 11td1.
Bedziesz w 11 tygodniu, ale powinnaś być w skończonym 11 czyli w trakcie 12. O to pewnie chodziło @Hope


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Między 18 a 28 października miałam zrobić badanie. Skoro teraz mam 8 tydzień, to będzie ten 11tc za 3 tygodnie :)

Teraz jest 7 tydzień a 8 w toku. Zatem za 3 tygodnie będzie 10 tydzień skończony, 11 w toku. Musi być 11 tydzień i 1 dzień skończony, zatem za 4 tygodnie ;) Ale teraz dodałaś, że masz przedzial czasowy wyznaczony, więc spoko. Ważne jest, żebyś nie poszła za wcześnie, ani za późno :) Ani wcześniej, ani później, nie mierzy się przezierności karkowej.

@mono zdublowałyśmy się, ale o to chodziło, dzięki ;)
 
Do góry