reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny bo chyba nie ma takiej opcji w apce na telwfonier.Szukalam dlugo ale bezskutecznie [emoji53]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny bo chyba nie ma takiej opcji w apce na telwfonier.Szukalam dlugo ale bezskutecznie [emoji53]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli jednak nie jestem jakaś niekumata [emoji23] według mojej aplikacji na telefonie mam dziś 7t0d ciąży a suwaczek pokazuje 6t6d. A ten sam termin porodu wpisany...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba nie ma juz tej funkcji - kasowania postow:( kiedys byla

Tysia, Ty mialas cc z Kasia? Gin nic nie mowill, ze ciaza szybko po takim zabiegu?

Zmierzylam sobie wlasnie cisnienie. 100/60, puls 60. Ech... jak zyc;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Chyba nie ma juz tej funkcji - kasowania postow:( kiedys byla

Tysia, Ty mialas cc z Kasia? Gin nic nie mowill, ze ciaza szybko po takim zabiegu?

Zmierzylam sobie wlasnie cisnienie. 100/60, puls 60. Ech... jak zyc;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Coś wysokie to ciśnienie hehe
 
a ja planuję pracować tak długo jak tylko będę mogła bezpiecznie dla dziecka :)

@klaslaw1987 te apki różnie liczą, ja widzę, że o różnych godzinach czas im się zmienia, np w niektórych o północy, a w innych o dziwo w południe dodaje mi kolejny dzień ;)
 
reklama
Dzień dobry! :)

Dawno mnie tu nie było, a to dlatego że chciałam trochę psychicznie "odpocząć" przed wizytą. Co prawda czytałam Was na bieżąco ale chciałam mieć chwilę oddechu ;)

Chwalę się i ja. Wczoraj miałam wizytę, wszystko dobrze serduszko pięknie bije, jestem w 8+3 :biggrin2:
Mdłości ustąpiły, i byle do przodu :p

Witam również nowe majówki i oczywiście gratuluję serduszek ;)
 
Do góry