reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@nast95 ale pisałaś przedtem ze teraz masz 7t3d, to za 3 tygodnie będzie 10t3d, a to badanie powinno się robić od 11td1.
Bedziesz w 11 tygodniu, ale powinnaś być w skończonym 11 czyli w trakcie 12. O to pewnie chodziło @Hope
Ooohh, ja tego nie ogarniam. Wizytę u lekarza mam na 25.10, to na badanie dla bezpieczeństwa umówię się na dzień przed wizytą, żeby było ok i nie okazało się, że za wcześnie jest.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
witamy nowe majowki
tez pieke ale chleb - z maki orkiszowej i gryczanej ... tesknie za bialym ;) nie swiruje z cukrem bo sie boje skokow

za tydzien krzywa cukrowa

Mam ochote na sledzia w smietanie ;(

ciagnie mnie dzisiaj w podbrzuszu
 
Ja dziś cały dzień gdzieś jeździłam i już o 19 jestem dętka... :p Jutro robię rano badania na czczo, a w pt usg :)
Witam nowe majóweczki i gratuluję dzisiejszych serduszek ;)
 
Wiecie co teraz siedzę i sama z siebie się śmieje... Tak siedzę i myślę że skoro w styczniu mam rocznikowo35 to po cholerę mam płacić... Po chwili Zapała mi się lampka..hmmm chwila ja teraz skończyła 33 czy 34 ?? Wiecie że musiał to policzyć bo sama zgubilam orientację... A więc wychodzi na to że w styczniu nie będę miała darmowych badań haha bo ja teraz skończyła 33...

Ja pierdziele aż wstyd żeby nie wiedzieć ile ma się lat :p[emoji23] [emoji29] [emoji28] [emoji13] [emoji14] brawo ja

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co teraz siedzę i sama z siebie się śmieje... Tak siedzę i myślę że skoro w styczniu mam rocznikowo35 to po cholerę mam płacić... Po chwili Zapała mi się lampka..hmmm chwila ja teraz skończyła 33 czy 34 ?? Wiecie że musiał to policzyć bo sama zgubilam orientację... A więc wychodzi na to że w styczniu nie będę miała darmowych badań haha bo ja teraz skończyła 33...

Ja pierdziele aż wstyd żeby nie wiedzieć ile ma się lat :p[emoji23] [emoji29] [emoji28] [emoji13] [emoji14] brawo ja

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

uśmiałam sie :) kiedy mojemu mezowi na 35 urodziny wsadzilam swieczke 34 - tez mi cos rok w ta czy w tamta

ostatnio podczas pobieranie krwi mowie do pani zeby pobrala z lewej reki bo prawa wszytsko robie - ona patrzy na mnie jak na wariatke - i mowi ze juz sie wkula i to wlasnie do lewej :)

ide czytac
dobrej nocy
 
ja jestem 7 tydz i 1 dzień, juz jestesmy po wizycie serduszkowej

To gratuluję serduszka [emoji4]

Wiecie co teraz siedzę i sama z siebie się śmieje... Tak siedzę i myślę że skoro w styczniu mam rocznikowo35 to po cholerę mam płacić... Po chwili Zapała mi się lampka..hmmm chwila ja teraz skończyła 33 czy 34 ?? Wiecie że musiał to policzyć bo sama zgubilam orientację... A więc wychodzi na to że w styczniu nie będę miała darmowych badań haha bo ja teraz skończyła 33...

Ja pierdziele aż wstyd żeby nie wiedzieć ile ma się lat :p[emoji23] [emoji29] [emoji28] [emoji13] [emoji14] brawo ja

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez się czasem na liczeniu lat łapie [emoji4] swoich albo mojego chlopka [emoji4] zresztą on jest starszy ode mnie o 17 lat [emoji5]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry