reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@Jetkaa na mnie też nic nie działa. Co z tego, że męczą mnie skurcze jak nic dalej nie idzie. Też II trymestr był dla mnie najlepszy - mimo, że musiałam w 18tc uważać na siebie.
Teraz też mam masakrę z cerą i w ogóle ze skórą ☹️ Liczę na to, że szybko mi to po porodzie przejdzie [emoji6]

@Agunia93 tak myśle sobie, czy to możliwe jest z tą wagą. Ona od ostatniego usg (2770 g) przytyłaby 400 gram? Przez tydzień? Coś mi się wierzyć nie chce ... [emoji6] Jak z tym śluzem teraz u Ciebie?

Dziewczyny zawsze możecie ćwiczyć w domu [emoji39] Akurat to moja branża więc wiem co mówię - czasem przy 30’ ćwiczeń w domu ma się lepsze efekty niż podczas biegania przez godzinę na siłowni [emoji5]

U mnie wszyscy czekają - dla moich rodziców w ogóle pierwsze wnuczęto, a dla teściów pierwsza wnuczka bo same chłopaki w rodzinie [emoji16]

W ogóle młoda tak kopie, że szok... siedzę i czuje tylko co chwile kłucie w szyjce - bodzie równo, mam nadzieje, że robi się w końcu jakieś rozwarcie!! [emoji847]
 
reklama
To moja przybrała 900g przez 8 dni. Tez mi sie nie chcialo wiezyc ale wczoraj gin potwierdzil ze juz ma 3500g grubcio [emoji14]
 
@Jetkaa na mnie też nic nie działa. Co z tego, że męczą mnie skurcze jak nic dalej nie idzie. Też II trymestr był dla mnie najlepszy - mimo, że musiałam w 18tc uważać na siebie.
Teraz też mam masakrę z cerą i w ogóle ze skórą [emoji852]️ Liczę na to, że szybko mi to po porodzie przejdzie [emoji6]

@Agunia93 tak myśle sobie, czy to możliwe jest z tą wagą. Ona od ostatniego usg (2770 g) przytyłaby 400 gram? Przez tydzień? Coś mi się wierzyć nie chce ... [emoji6] Jak z tym śluzem teraz u Ciebie?

Dziewczyny zawsze możecie ćwiczyć w domu [emoji39] Akurat to moja branża więc wiem co mówię - czasem przy 30’ ćwiczeń w domu ma się lepsze efekty niż podczas biegania przez godzinę na siłowni [emoji5]

U mnie wszyscy czekają - dla moich rodziców w ogóle pierwsze wnuczęto, a dla teściów pierwsza wnuczka bo same chłopaki w rodzinie [emoji16]

W ogóle młoda tak kopie, że szok... siedzę i czuje tylko co chwile kłucie w szyjce - bodzie równo, mam nadzieje, że robi się w końcu jakieś rozwarcie!! [emoji847]
Narazie wszystko ok, ja jutro mam znów ktg może cos juz tam wyjdzie. Jeszcze w następna niedziele mam komunie i czuję ze mała zrobi mi niespodzianke i będzie chciała wyjść sobie w dzień komuni albo q tygodniu [emoji23]moja też tak kopie, że aż zaboli czasami.
 
Byłam dziś na KTG, praktycznie zero skurczy, Lenka myśli chyba ze jest małym słoniem i ciąża 2 lata. Termin mam na sobotę niby ale bardzo bym się zdziwiła gdyby się wykluła na czas. Jakby co to w pon mam wizytę i zobaczymy co tam słychać ;)

Próbuję coś działać ze spacerami, schodami i sexem, ale nic się nie dzieje ;) śmiejemy się z mężem, że więcej się bzykamy, żeby ją z brzucha wykurzyć niż podczas jej tworzenia [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dziś 4 dni po terminie , skurcze niby są , wyjątkowo cały dzień mały wariował i pchał się w dół ale dalej nic :/ w poniedziałek idę się położyć na oddział . Mam nadzieje ze jednak przez weekend coś ruszy
 
Hej. U mnie po wizycie ok mam skurcze przepowiadające, infekcję pochwy do tego a moje rozwolnienie może być skutkiem antybiotykoterapii, mała pcha się już do kanału. W środę na ktg.
Trochę dzisiaj jestem zawiana bo przyjaciółka miała dzisiaj CC i się martwiłam o nią. Sorki ale przez to spać nie mogę, muszę się wygadać te co mają CC niech nie czytają dalej.

Operacja była ciężka, dużo zrostów miała i nawet musieli jej dren założyć. Teraz jest na morfinie, ktora uśmierza tylko na 1,5h biedna. Z dzidzią ok ale mała ok 3000g a brzuch miała przeogromny. Zakaz od lekarza na trzecie dziecko:-(.
 
Hej dziewczyny [emoji6]
U nas dni mijają strasznie szybko, nawet nie ma czasu na dokładne przeczytanie forum..
Bartuś ma problemy brzuszkowe także biedny często płacze..
U Kubusia w przedszkolu panuje ospa.. w grupie już ktoś ma także ja jestem przerażona..
trzymam kciuki za wszystkie nierozpakowane dziewczyny !! Życzę Wam szybkich porodów [emoji110]️[emoji6]
 
Hej. U mnie po wizycie ok mam skurcze przepowiadające, infekcję pochwy do tego a moje rozwolnienie może być skutkiem antybiotykoterapii, mała pcha się już do kanału. W środę na ktg.
Trochę dzisiaj jestem zawiana bo przyjaciółka miała dzisiaj CC i się martwiłam o nią. Sorki ale przez to spać nie mogę, muszę się wygadać te co mają CC niech nie czytają dalej.

Operacja była ciężka, dużo zrostów miała i nawet musieli jej dren założyć. Teraz jest na morfinie, ktora uśmierza tylko na 1,5h biedna. Z dzidzią ok ale mała ok 3000g a brzuch miała przeogromny. Zakaz od lekarza na trzecie dziecko:-(.
Ja tak samo mialam mega zrosty z pierwszego cc i dlubali u mnie prawie 2 h... Na pooperacyjnej juz mi znieczulenie puszczalo... Po przyjezdzie na sale wolalam lek dali mi ketonal ale po godzinie czy dwoch znowu bolalo jak diabli. A nie mogli mi nic dac bo podobno obniza on cisnienie i musialam sie 8 h meczyc zanim dali mi kolejna dawke leku :/
 
Dzień dobry [emoji5]

Forum zamarło czy wszystkie na porodówkach rodzą ?[emoji3][emoji39]

@basia89 super, że się odezwałaś [emoji5] Spróbuj o ile nie masz kropelek sabsimplex, powinny pomóc.

Ja pije codziennie sok domowej roboty z malin, wchodzę po schodach jak to się mój śmieje szybciej niż on wjeżdża na drugie piętro windą, sprzątam, cieplejsze prysznice biorę, próbowaliśmy seksu (mój już nie chce bo się boi jednak) i nic - skurcze są, zaraz ich nie ma i tak w kółko - dlatego musimy się uzbroić chyba w cierpliwość kochane. Maluszki będą wiedziały kiedy wyjść [emoji16]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry [emoji5]

Forum zamarło czy wszystkie na porodówkach rodzą ?[emoji3][emoji39]
To samo miałam pisać [emoji16]ja wrocilam niedawno z ktg, jakies tam lekkie skurcze, kazała gin przyjechać w poniedziałek znów na ktg. Już mam dosyć, bede chyba jak słoń 2 lata chodzić w tej ciąży. Dzisiaj chce kupić sobie herbatke z lisci malin, moze ona cos pomoże.
 
Do góry