reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja jutro na 12 na ktg jadę. To już ostatni raz bo termin na 15 więc jaknjienurodze to pewne położą mnie do szpitala na CC. Bo wywoływanie nie wchodzi w grę. No nic, jeszcze kilka dni mam, może się coś ruszy.
 
Agunia przykładasz tylko do pipki ;) tak jak na reklamie dove przykładali do mydła ;) jak jest żółty to ok a jak niebieski to wody. Instrukcja chyba jakaś tam powinna być jakby co.
 
Agunia przykładasz tylko do pipki ;) tak jak na reklamie dove przykładali do mydła ;) jak jest żółty to ok a jak niebieski to wody. Instrukcja chyba jakaś tam powinna być jakby co.
Ok dzięki, jutro kupie, bo nie było w aptece i musiałam zamówić :) mała to się tak rusza, że moj brzuch wygląda jakbym obcych miała w brzuchu [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Moja cera w tym trymestrze to katastrofa :\ piegi wyszly ale ciemniejsze niz zawsze, krostki po buzi :\ wagry masakra.. Mam nadzieje ze mi to zejdzie po porodzie
 
reklama
@Jetkaa mi tylko piegi i przebarwienia od słońca [emoji58]ciekawe czy to zejdzie.
No wlasnie ja tez :\ lubie swoje piegi ale nie te plamy :\ czytalam ze to przez ciaze sa takie plamy.. Jak cos to na jesień sobie zrobię zabieg usuniecia przebarwien jakims kwasem w salonie .. Ale boję się też o te krostki bo jestem mloda i mam nadzieje ze to nie żaden trądzik czy cos takiego... Zaczynam wariować na temat.mojego wygladu heh, klusia, celulit, piegi,plamy, jakies krostki ehhh .. Po porodzie musze sie wziasc za siebie... Mam nadzieje ze mala mi da :)
 
Do góry