reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Haha oby nam dały, bo będzie ciężko. Ty drobniutka pewnie orzed ciaza byłaś to szybko zlecisz z wagi.
 
reklama
Haha oby nam dały, bo będzie ciężko. Ty drobniutka pewnie orzed ciaza byłaś to szybko zlecisz z wagi.
No przed ciaza 56kg 166cm :) niby tak ale ja juz 2dziecko :) i moze byc ciezej mi niz przy pierwszym dziecku.ale po pierwszym wogole nie zostal mi brzuszek i mam nadzieje ze teraz tez wroci brzuszek do swojej wielkosci :) dobrze ze na brzuszku mam elastyczną skore i dobrze sie rozciaga i nie mam rozstepow..
Syn dal mi w kosc i mam nadzieje ze mala bedzie jego przeciwieństwem bo tak niby sie mowi :) ile w tym prawdy hmmm :)
 
No przed ciaza 56kg 166cm :) niby tak ale ja juz 2dziecko :) i moze byc ciezej mi niz przy pierwszym dziecku.ale po pierwszym wogole nie zostal mi brzuszek i mam nadzieje ze teraz tez wroci brzuszek do swojej wielkosci :) dobrze ze na brzuszku mam elastyczną skore i dobrze sie rozciaga i nie mam rozstepow..
Syn dal mi w kosc i mam nadzieje ze mala bedzie jego przeciwieństwem bo tak niby sie mowi :) ile w tym prawdy hmmm :)
Mówią że dziewczynki grzeczniejsze, ale to się okaże w praniu. Ja chcę wrócić od września na zumbe bo przed ciąża chodziłam, ale nie wiem czy malutka mi na to pozwoli[emoji4]
 
Mówią że dziewczynki grzeczniejsze, ale to się okaże w praniu. Ja chcę wrócić od września na zumbe bo przed ciąża chodziłam, ale nie wiem czy malutka mi na to pozwoli[emoji4]
Nie chce dobijac ale u mnie synek był grzeczniejszy :) córcia to mały diabełek :) oby u was było inaczej
 
Mówią że dziewczynki grzeczniejsze, ale to się okaże w praniu. Ja chcę wrócić od września na zumbe bo przed ciąża chodziłam, ale nie wiem czy malutka mi na to pozwoli[emoji4]
Tez myslalam nad jakimś fitnessem :) czy cos ale przy 2 bedzie ciezko.. Niby grzeczniejsze ale mam siostrę rok starsza od mojego syna taki psikus i ona daje mamie w kosc a moj syn to anioł odlad wszedl w wiek niemowlaka :) sam sie zabawi, da pospać jak sie zle poczuje i wogole ;)
Ale mam nadzieje ze bedzie ok:) kurs robienia warkoczykow musze sobie zrobic hehe bo nie potrafię hehehe
 
Jetkaa ja też nie potrafię [emoji13] ogólnie jestem bardziej chlopaczara - Batman, autka, rower ... Jakoś póki co nie czuję tych wstążeczek, kokardek, spinek, spódniczek [emoji13] na razie podoba mi się jedynie brokat ... Obym nie przesadziła w drugą stronę [emoji23]
 
Haha ja już nie mogę się doczekać tych wszystkich pierdół dla dziewczynek. U nas w rodzinie wiekszosc chłopaków i tylko 2 dziewczynki. Będzie mała modnisia [emoji23][emoji7][emoji7]
 
Jetkaa ja też nie potrafię [emoji13] ogólnie jestem bardziej chlopaczara - Batman, autka, rower ... Jakoś póki co nie czuję tych wstążeczek, kokardek, spinek, spódniczek [emoji13] na razie podoba mi się jedynie brokat ... Obym nie przesadziła w drugą stronę [emoji23]
Dokladnie :) ja sama zawsze lepiej sie czulam z kuzynami i bracmi niz z kolezankami rozmawiajac na temat sukienek itp :)
Jakos dam rade :) moze sie nauczę :) a co do rozu .. Hmm mam ciuszki rozowe i tyle nie chcialam miec rozowego pokoju dla dzieci wole niebieski hehehe :) moja mama szaleje z rozem dla malej :) jakos sie przekonam i naucze :) wszystko przyjdzie z czasem :)
 
U nas pol na pol ale moja mama nie ma wnuczki tylko 3 wnukow :) a zas tesciowa ma ale nie w domu :) takzr tez będzie mala niunia :)
 
reklama
U nas rodzinka najblizsza dosyć mała ... Moje dzieci to jedyne wnuki moich rodziców, a córcia będzie jedyną prawnuczka mojej babci (chłopców jest 3) ale jak spojrzy się troszkę szerzej to dużo maluszków ostatnio u nas (w ciągu 2ch lat 7dzieci) i to tak pół na pół się rozkłada :)
 
Do góry