reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Dzis cos mnie naszlo na troche bardziej szczegolowe porzadki, wiec brykam po domku i to tu to tu jakis zakamarek staram sie ogarnac, jedynie rzeczy ktore dla malego maja sie przydac w jedno miejsce odkladam bez ladu skladi, mam taki jeden wolny pokoj to gromadze i zamykam pokoj i cos nie bardzo chce mi sie jeszcze segregowac te rzeczy, pewnie blizej swiat dopiero sie wezmę, jak okna juz beda pomyte itp
Widze ze jest nas kilka tegorocznych 30-stek, ja tez w tym roku tylko ja grudzien to jeszcze tak do mnie nie dociera:), no mi sie tez tak wydaje ze prawdziwe zycie to dopiero po 30 sie zaczyna..., milej soboty dziewczyny:)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@sredec1982 mnie też ciągnie, nieprzyjemne to jest uczucie. Więc raczej kolejny objaw ciąży [emoji39] A i to Twoje usg to raczej taka norma - w większości krajów wykonuje się 3x, ale wiem co czujesz [emoji6] Ja gdybym małej nie widziała przynajmniej raz w miesiącu to bym zwariowała [emoji13]

Wrzuciłam na wątek wyprawkowy to co udało mi się stworzyć - więc będę wdzięczna za podpowiedzi, bo może czegoś zapomniałam [emoji13]



@agatenka33 wijesz gniazdko [emoji847][emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
LISTY WYPRAWKOWE
Link do: LISTY WYPRAWKOWE

Dziewczyny przesadziłam[emoji39]Na kolacje (czyli jakieś 10’ temu - już sama godzina zasługuje na karę[emoji23]) zjadłam czekoladowe naleśniki przełożone powidłami śliwkowymi, na wierzch masło orzechowe, banany i całość polana czekoladą [emoji23]‍♀️[emoji16] Przecież to zapawa na pomstę do nieba [emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ale się dzisiaj nachodziłam a powinnam leżeć. Byłam na wizycie kontrolnej u ginka i dostałam zalecenie przyjęcia zastrzyku immuglobiny już w 29 tygodniu. Nie jest refundowany.

Nie wiem też jak interpretować wyniki krzywej cukrowej. Wyszło mi:
85 na czczo
166 po godzinie
110 po 2ch godzinach

Czy któraś z Was to ogarnia? [emoji14]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja miałam prawie identycznie jak ty tylko po godzinie 190 i jest ok. Także nie masz cukrzycy.

Pracowity dzień za mną. Dobrej nocki wszystkim.
 
Do góry