reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Cześć dziewczyny ale się dzisiaj nachodziłam a powinnam leżeć. Byłam na wizycie kontrolnej u ginka i dostałam zalecenie przyjęcia zastrzyku immuglobiny już w 29 tygodniu. Nie jest refundowany.

Nie wiem też jak interpretować wyniki krzywej cukrowej. Wyszło mi:
85 na czczo
166 po godzinie
110 po 2ch godzinach

Czy któraś z Was to ogarnia? [emoji14]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Tez mam zalecenie tego zastrzyku, już nawet kupiłam.

Ja mam wyniki
84 na czczo
99 po godzinie
99 po dwóch
Nie wiem co to znaczy [emoji849]

1 marca wizyta to mi gin objaśni chyba [emoji4]


dev131ps___.png
 
reklama
Ja jeszcze wyników nie mam. 28go na wizycie się dowiem co i jak z cukrem u mnie ale wątpię by było mega źle bo by chyba zareagowali wcześniej ...

Mb spoko ja dziś na McDobaldzie jadę [emoji12] jeszcze za chwilę zjem wielki kawał tortu i mam to gdzieś [emoji13] jutro też powtórka - w końcu coś z tych wizyt we Wrocławiu muszę mieć a nie tylko stres przedegzaminacyjny [emoji13] jutro o 15:00 wchodzę na ostatni egzamin w tej sesji [emoji33]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Nan90 @mono też macie konflikt? Mi robi badania przeciwciał i jak narazie nie mam wykrytych, ale przy porodzie muszę się przypomnieć o ten zastrzyk... Miałybyć refundowane te zastrzyki:/ ile płaciłyście

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny:) mnie mecza koszmary do takiego stopnia ze mam w nocy krwotok z nosa ,zgrzytam na zębach i kopie.. Masakra...ani dziecko w nocy.. Moj D ma ze mna nieciekawie bo jest kopany hehe :)
Milej niedzieli:)
 
@Nan90 @mono też macie konflikt? Mi robi badania przeciwciał i jak narazie nie mam wykrytych, ale przy porodzie muszę się przypomnieć o ten zastrzyk... Miałybyć refundowane te zastrzyki:/ ile płaciłyście

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam 0-, mąż ma B+.

Warunkiem do przyjęcia tego zastrzyku jest to ze nie ma przeciwciał właśnie jeszcze - muszą być zbadane trzykrotnie w ciąży na różnych etapach i jeśli wynik cały czas jest ujemny można przyjąć ten zastrzyk.

Płaciłam 360 zł.
W Polsce się go zaleca ale nie refunduje jeszcze, niby jak na NFZ chodzisz to są jakieś szanse.



dev131ps___.png
 
reklama
Ja mam 0-, mąż ma B+.

Warunkiem do przyjęcia tego zastrzyku jest to ze nie ma przeciwciał właśnie jeszcze - muszą być zbadane trzykrotnie w ciąży na różnych etapach i jeśli wynik cały czas jest ujemny można przyjąć ten zastrzyk.

Płaciłam 360 zł.
W Polsce się go zaleca ale nie refunduje jeszcze, niby jak na NFZ chodzisz to są jakieś szanse.



dev131ps___.png
No bo czytałam, że od tego roku są właśnie refundowane te zastrzyki.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry