reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej dziewczyny :)
Miłego weekendu :)

Ostatnio się coś nie wysypiam :/ mały buszuje tak ze uciska gdzieś na nerwy od kręgosłupa i normalnie ani leżeć ani siedzieć :( ale cóż :)
@Gosika88 wszystkiego najlepszego :))



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam, dziś kończę trzy dychy, starość [emoji14] z tej okazji idę kupić mężowi prezent hehe chyba rolę się odwróciły.

3jgxskjosc311c31.png

Wszystkiego dobrego i dużo zdrówka [emoji3][emoji4]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe, ja już 35 na karku...... Wy młode wszystkie jesteście ;)
Wcale nie,ja też 35;) i...pierwsza ciąża..;) myślę że bije tu kazda:p
Od 2 dni mnie ciągnie w pachwinach..myślicie, że to znow kolejny "normalny" objaw ciąży? Czego Ja nie miałam... Chyba tylko mdłości..
Zastanawiam się nad zmianą lekarza prowadzącego... wszystkie macie kontrolę nad małym A ja tak rzadko mam usg..W całej ciąży 2x bo 2 miałam prenatalne i uznaje zasadę że co za dużo to niezdrowo.. A teraz przecież już połowa 7.miesiąca mija, dziecko szybko się rozwija A ja nic nie wiem i się martwie:(

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Gosia sto lat [emoji16] ja skończyłam 31 w czwartek dostałam od rodziców wyciskarke wolnoobrotowa do soków o stwierdzam że starość nadeszła bo bardzo ucieszył mnie praktyczny prezent [emoji23]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie tez starość naszła, kupiliśmy bezprzewodowy odkurzacz dysona i tak mnie to cieszy jak nie wiem [emoji23]


dev131ps___.png
 
Do góry