reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Gratulacje Madziolek :-)
Ja się strasznie cieszyłam ż pierwszego żabka też.
Martex Natalka nic ie wkłada, tylko wyrzuca. Zrzuca zabawki i wyrzuca non stop. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak to idź do lekarza i powiedz o tym. Ja czułam, że Natalka odstaje ż rozwojem fizycznym i wezwała rehabilitanta. Okazało się, że moje przeczucie było dobre, teraz rehabilitujemy się, mamy ćwiczenia i Natalka powoli nadrabia braki. Jestem dobrej myśli. Okazało się, że Natalka wymagała dodatkowej stymulacji, teraz już wiem jak i robię to wszystko. Może u Was jest podobnie. Może po prostu potrzeba i naj, dodatkowej, niestandardowe stymulacji. A może Ty czegoś nie robisz, nie dlatego że masz źle intencje, ale zwyczajnie nie wiesz. Sięganie po pomoc to nic złego, czasem ktoś nas naprowadzi i pokaże co i jak. Ja się cieszę, że skorzystałam z pomocy kogoś bardziej doświadczonego ode mnie. Teraz przynajmniej idziemy do przodu, swoim tempem, ale jednak.
Głowa do góry:-) zobaczysz, że wszystko będzie dobrze.
Kasia gratulujemy trzeciego zęba.
U nas idzie druga jedynka dolna.
 
Aleksa ząbek przebił się na moim paznokciu :D wziął mojego palca i gryzł a po czasie poczułam że mnie ugryzł.Patrzę a tam ząbek tyle co się wybił jeszcze nie był do końca odsłonięty i było troszeczkę krwi dosłownie kropelka.
@Jahjahbob masz rację
 
Gratulacje Madziolek ! Dziewczyny mi nie chodziło o wkladanie klockow do sortera tylko o np wrzucanie zabawek np do kosza na zabawki , gdzieś widziałam taki filmik jak 9 m dziecko wrzuca zabawki do kosza dlatego pytam jak jest u Was. Kubuś zaczął cos tam pokazywać paluszkiem i teraz mam pytanie jak to wygląda u waszych dzieci. Czy np pokazuja cos na wasze pytanie np gdzie jest lampa gdzie zegar czy np pokazuja cos patrza na was tak jakby chialy zapytac co to albo zebyscie nazwaly to czy jest to raczej takie pokazywanie paluszkiem i juz. Mój Kubuś czasem pokaze paluszkiem na pytanie np gdzie jest piłka w ksiazeczce a czasami sam sobie cos tam pokazuje np lampe zegar i tyle. Jak jest u was ? Idzie mu chyba druga gorna 2 :)
 
Zaglądam i co widzę zeby, zeby i zeby.
@Madziołek. Gratulacje dla Aleksa[emoji16]
Pozostałym tez gratuluję kolejnych ząbków[emoji3]. Zastalismy tylko my bezzebni, dziś mi się śniło że rano zaglądam do paszczy Miłka a tam 3 zabki lekko przebite. Piękny sen okazał się fikcja[emoji20]. Już nawet nie liczę ze coś się pokaże.
Miłek nic nie wklada do koszyka a wyrzuca bardzo sprawnie, najbardziej lubi jak mu układam wieze z klocków wtedy pędzi ile sił zeby ja rozwalic[emoji1].
@Martex2003 mój synek jak widzi książeczkę, to o obrazkach nawet nie mysli, próbuje ja poprostu włożyć do paszczy.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamamilka u Was też lada moment wyjdą te białe dziady :)
Martex, Filip nie wrzuca zabawek do kosza, i nie wiem czy będzie to kiedyś robił bo lubi jak wszędzie jest bałagan i musi robić slalomy między zabawkami. Co do pokazywania palcem to pokazuje na lampę i czasami na zdjęcia bobasów w gazecie czy bajce. Pokazuje co chce, a ja mówię co to jest.
 
Dziewczyny czy wy szczepicie swoje pociechy na ospę? bo moja pediatra ostatnio to zasugerowała i sie zastanawiam co zrobic?
Czy wasze dzieci bujają sie na klęcząco?tak jakby chciały dalej isc i nie mogły ruszyc? mój najpierw własnie tak się bujał jakby cwiczył mięśnie, teraz już raczkuje i czworakuje be problemu ale bujanie zostało i się zastanawiam czy to nie jest dziwne.
 
reklama
Ostatnio rzadziej bywam na forum bo przeczytałam taki artykuł o tym jak sieci wifi szkodzą maluchom, ze mogą powodować raka mózgu, autyzm i adhd i trochę się przestraszyłam ze to naprawde moze miec wpływ na taki mały organizm. Postanowiłam ograniczyć internet i tv zeby nie narażac małego.
 
Do góry