reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
calcium firmy hasco podawałam za pomocą strzykawaki od paracetamolu a wit c to krople cebion bezpośrednio na smoczek nigdy do butelki z mlekiem
Dzieki perelka.
Witam nowe dziewczyny w naszej grupie :).
My na drugą dawkę szczepienia wybieramy się 18 i przy okazji chcemy zaszczepić na rotawirusy. Robiłyście te szczepionki za jednym razem czy może lepiej nie męczyć małego i rozłożyć to na 2 dni?
My szczepiliśmy wszystko razem za namowa pediatry ale teraz raczej to rozłożymy to jest faktycznie duże obciążenie z tym ze odstęp pomiędzy tymi szczepieniami powinien byc od 2tyg do m-ca
 
helenka05 proszę:) zdrówka życzę, oby jak najpóźniej doszło do pierwszej infekcji.
Madziołek my tez szczepiliśmy wszystko razem troche był niespokojny dwa wieczory poza tym żadnych dodatkowych obajwów
 
helenka05 proszę:) zdrówka życzę, oby jak najpóźniej doszło do pierwszej infekcji.
Madziołek my tez szczepiliśmy wszystko razem troche był niespokojny dwa wieczory poza tym żadnych dodatkowych obajwów
Dziękujemy ta pogoda jest nie wiadomo jaka te upały teraz jest chłodno noce są zimne mam dylemat z ubieraniem na zewnątrz. Dzisiaj rano wydaje mi się ze cos zalegało jej w gardełku w nosie niewiem dużo ciężej tez oddychała ale pozniej jej przeszło. A powiedzcie mi czy zakładacie cos na główkę tym naszym pociechom przy temp. 22-25 stopni? Z tym tez mam dylemat
 
Ostatnia edycja:
Czyli mam czyścić Fridą? staram się tak 2-3x dziennie ale juz jest taka cwana ze na sam widok fridy ucieka głową i powoli mam z tym problem a z noska wyciągam raczej resztki pokarmu bez wydzieliny a Ty perelka czym czyścicie ten nosek?
 
Dziękujemy ta pogoda jest nie wiadomo jaka te upały teraz jest chłodno noce są zimne mam dylemat z ubieraniem na zewnątrz. Dzisiaj rano wydaje mi się ze cos zalegało jej w gardełku w nosie niewiem dużo ciężej tez oddychała ale pozniej jej przeszło. A powiedzcie mi czy zakładacie cos na główkę tym naszym pociechom przy temp. 22-25 stopni? Z tym tez mam dylemat
Nie zakładamy nic jeżeli są upały no chyba,że wieje to zakładamy mu opaskę żeby miał zasłonięte uszka.
 
Czesc dziweczyny po dlugiej nieobecnosci, ciezko Was nadrobic.Mialam mala awarie telefonu...

Witam nowe mamusie[emoji5], ciesze sie ze jest nas coraz wiecej.

U nas wszystko dobrze, bylismy pare dni u rodzicow i tesciow, troszke odpoczelam. Moj M mial urlop wiec troche czasu spedzil z nami[emoji5]. U malego z brzuszkiem jest jak bylo, czekamy na krople sab simpex i zobaczymy czy faktycznie sa takie dobre... Oby[emoji57] jak tam u dzieciaczkow z bolacym brzuszkiem, polrawilo sie cos?
Pytanie do karmiacych piersia, co ile Wasze maluchy robia teraz kupki? Bo moj Milek zaczal robic co 3 do 5 dni, niby to normale ale przy tym tak smierdzaco pryta ze przydalyby sie maski gazowe[emoji51] i zastanawiam sie czy tak powinno byc.
Helenka 05 ja tez mialam dylemat co do ubierania malego, teraz staram sie go ubrac adekwatnie do pogody. W te upaly ubieramy rampersa i cienkie skarpetki na spacerek, czapki nie ubieram gdzies przeczytalam ze czapke powinno sie ubierac wtedy kiedy i my zakladamy no i oczywiscie w ochronie przed sloncem, wiatrem i zimnem. A w godnoli nie wieje i sloneczko tez nie swieci, wiec jak jest cieplo to po co mam mu glowe przegrzewac. Obowiazko czapeczka jedynie po kapieli.
Madziolek gdzie kupowalas opaske dla malego? ja szukam i wszedzie tylko dla dziewczynek... A chcialam kupic ze wzgledu na lekko odstajace uszy bo moj synek uwielbia sie za nie lapac...
Dziewczyny wytrwalosci w te upaly[emoji27] my z ledwoscia te ostatnie przetrwalismy...

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak się szczepi na rotawirusy to odstęp między pierwszą a drugą dawką powinien wynosić minimum 8 tygodni.

My podobnie jak Madziolek. Przy temp. powyżej 20 stopni nic na głowę nie zakładamy(nie wystawiam Filipa bezpośrednio na słońce - albo buda robi mu cień albo parasolka albo po prostu spacerujemy w cieniu), jeżeli wieje wiatr to daje czapeczke dziurkowana.
 
Do góry