reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Madziolek super ze nie bylo goraczki i bardzo ladnie Ci pospal[emoji4]. My na brzuszek na poczatku kupilismy bobotic wlasnie, i nie dawal efektu wiec kupilismy espumisan, to cala butelka juz poszla moze troche to pomoglo nie wiem. Teraz wrocilam do bobotic i zobaczymy czy zadziala tym razem, dodtakowo podaje biogaje. Biogaja ma inny sklad zawiera szczepy bakteri ktore wspomagaja uklad pogarmowy. Tez nie widze po tym jakis efektow, no chyba ze moglo byc gorzej niz jest. Na kazde dziecko dziala co innego.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny my dzis po szczepieniu. Poki co bez goraczki. O dziwo moja Natalka nie spi dzis caly dzien! Jest aktywna, sa usmiechy, pojawila sie lekka kolka, ale juz sytuacja opanowana. Jak to mozliwe, ze wszystkie dzieci spia po szczepieniu, a moje jakby dodatkowa dawke energii dostalo?
 
Dziewczyny my dzis po szczepieniu. Poki co bez goraczki. O dziwo moja Natalka nie spi dzis caly dzien! Jest aktywna, sa usmiechy, pojawila sie lekka kolka, ale juz sytuacja opanowana. Jak to mozliwe, ze wszystkie dzieci spia po szczepieniu, a moje jakby dodatkowa dawke energii dostalo?
Moj Milek identycznie zareagowal, nie mial goraczki cale szczescie i byl aktywny wlasnie. Lepiej w ta strone[emoji4]
U nas dzien jak codzien walka z brzuszkiem spacerek 3h i jakos zlecialo. Dobrej nocy[emoji4]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Perelka83 sto lat! :-)
U nas dalej aktywnosc. Mam dziecko cyborga. Od 5 rano z jedna d4zemka 45 minutowa i zaliczonym oo drodze szczepieniem. Ja jestem zajechana, maz zajechany, babcia żajechana, twardy przeciwnik nam sie trafil :-) powalila nas 3:0. Kazdemu wysiadl kregoslup. No i moj byczek wazy juz 5,3 kg.
 
reklama
Do góry