reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Pogoda już zdążyła się popsuć, ale jest duszno to i może jakaś burza najdzie. Oj nie zazdroszczę Wam tych nieprzespanych nocy. Ja nie mogę na to narzekać. Ale jeszcze chwilkę i całe noce nasze maluszki prześpia.

Mąż to sobie nie do końca zdawał sprawę ile czasu i energii pochłania nasz mały terrorysta. Więc w sobotę on się zajmował Filipem. Moja pomoc ograniczała się do przebrania po kupce i ululania do snu ( oczywiście cały czas patrzyłam mu na ręce). Poddał się o godz. 14. Teraz inaczej na to wszystko patrzy. Bycie w domu z dzieckiem, opiekowanie się nim i wychowywanie go to też praca, ciężka praca.
 
reklama
Ja nawet na wage nie wchodze[emoji20] w moim przypadku kazdy kg jest na wage zlota. Juz pewnie mam wage z przed ciazy ale boje sie zeby nie bylo jeszcze mniej... Wiec wole nie wiedziec. Cale zycie mam niedowage i mialam nadzieje ze po ciazy mi zostanie cokolwiek. Uciekamy na spacerek u mnie piekna pogoda wiec szkoda siedziec w domu[emoji41]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa, waga u mnie to temat rzeka. Co prawda już straciłam to, co przytyłam w ciąży ale i tak nie jest dobrze;) Podjęłam walkę, a co :D
 
Też zrobiłam zapasy pampersow dzisiaj. Cena jest naprawde atrakcyjna. My kupilismy 2 kartony Pampers4 i 5. Młody teraz ma 3 ale trójekmamy juz zapas. Zresztą w dzien uzywamy pieluch z sieciówek a na noc dajemy pampersy bo sa duzo bardziej chłonne.
 
Hej dziewczyny, u nas weekend ciezki [emoji51] zmagalismy sie z brzuszkiem i bezsennoscia... Masakra myslalam ze juz jest znaczna poprawa a tu psikus. W sobote zostawilam mojego M z synem i wybralam sie na zakupy.. Nie bylo mnie 3h a jak wrocilam to zastalam ich zmeczonych i spiacych. Wielkie bylo zdziwienie mojego M ze maly nie przespal sie ani 5min. Do tej pory jak tatus wracal z pracy to dzieciatko po dziennym maratonie dania mamusi w kosc slodko spalo.. A tu taka niespodzianka[emoji39] a co tam dobrze ze zobaczyl co czasami ja mam jak jest w pracy. Mi okres jeszcze nie wrocil ale karmie piersia wiec zobaczymy kiedy to nastapi, ale wcale za nim nie tesknie.
Hahjahbob daj znac jak po fryzjerze[emoji16] jejku ja sie musze wkoncu zmobilizowac i tez sie wybrac, mam takie siano na glowie ze patrzec nie moge...
Dziewczyny ktore karmicie piersia jakie bierzecie witaminy? Ja do tej pory biore pregne plus ale szukam czegos na wymiane.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja biorę Symnatal Pro Baby,omegę 3,6,9 i witaminę D bo mi jeszcze zostały z okresu ciąży
 
reklama
Co do wagi,udało się na szczęście wrócić do takiej jaką miałam przed ciąża :).Teraz od kilku dni planuję zacząć ćwiczyć,zobaczymy co z tego wyjdzie :D.
 
Do góry