reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny my dzis ledwo zyjemy, a wlasciwie to ja. Malentas stwierdzil , ze nie bedzie rozkosznym bobasem, ktory ladnie przesypia noce i postanowila budzic sie co 2 godz. i marudzic. No to karmilam i seriale ogladalam, a przede wszystkim walczylam z opadajaca na boki glowa :-)
Dajcie znac jak tam po szczepieniach.
 
To nasze maluchy chyba się zmówiły, bo mój też dzisiaj dokucza. Na rekach nie, jeść nie, spać nie, w łóżeczku nie, pampers przebrany, kupka zrobiona, zabawki be. Ehhh o_O

No właśnie jak tam?jesteście już po szczepieniu?
 
Mam ogloszenie parafialne - w koncu spadlo kilka kropel deszczu. Nie jest to moze zapowiadana burza z gradem, ale juz jest troche lzej:-)
Malentas postanowil odespac noc, zatem po obfitym cycowaniu spi jak borsuk na pecherzu Mamy, ktory daje znaki, ze nie do konca pasuje mu taka sytuacja :-)
 
Kasia0121 ja w takich sytuacjach jeszcze sprawdzam xzy nie ma odparzenia i czy metka nie uwiera jakas. A jak juz nic nie pasuje to moze kolka, wtedy daje debridat. A jak to nie to jeszcze to moze byc tez nadmiar bodzcow, wiec gasze swiatla, muzyke, telewizor i kolysze i spiewam, po jakims czasie pomaga. No i jeszcze mam uspokajacz, co prawda dziala dwie minuty, ale w kryzysie to pomaga nie zwariowac - dwie krople espumisanu na smoczek. Moze cos sie u Ciebie sprawdzi choc na chwile.
 
Podbijam, jak po szczepieniu maluchy? Nas jutro to czeka, boje sie jak nie wiem co...

Moje dziecko dzis cale szczescie spi i budzi sie tylko na karmienie, to pewnie efekt tych ostatnich marudnych dni.

Dziewczyny, jak ubieracie maluchy w takie upaly? I w domu i na spacer? Bo ja walcze z moim M on ciagle malego przykrywa ubiera cieplo a ja wrecz przeciwnie...

Jakos nie posiadam wbudowanego termometra matki jak to wszedzie opisuja[emoji53]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehh mam ten sam problem. W domu ubieram body z krótkim rękawem, a jak jest bardzo gorąco to w samym pampersie. A co do spacerów to różnie, mam wrażenie że nie umiem ubrać stosownie do pogody. Dzisiaj byliśmy w rampersie.
 
Dziewczyny nasza szczepienie przełożone na jutro bo pediatra na urlopie troszkę się zdenerwowałam
Dzień dobry:)

helenka05 cieszę się, że z oczkiem już lepiej. Jeszcze chwilka i przejdzie. A maleństwo grymasi przez to bardziej?

Oj, tak zazdroszczę tych wizyt u fryzjera, że postanowiłam zadzwonić do fryzjera i umówić się na wizytę domową :)

Dziewczyny czy macie jakieś ćwiczenia na brzuch? Bo mi została oponka. Zawsze ćwiczylam 6 weidera, ale na te ćwiczenia chyba za wcześnie
Niunia nie grymasi tylko oczka to takie wrażliwe miejsce wiec bardzo mi jej szkoda
 
hej my po szczepieniu 6 w 1 i rota, samo szczepienie w miare ok, ale teraz płacz i wiercenie się co prawda bez gorączki, ale można podać paracetamol gdy nie ma gorączki, ale dziecko zachowuje się inaczej, kiedy widać że go boli, teraz przynął ale jesli nic się nie zmieni to podam.
waga 5200 g ładnie pakuje:)
 
reklama
Podbijam, jak po szczepieniu maluchy? Nas jutro to czeka, boje sie jak nie wiem co...

Moje dziecko dzis cale szczescie spi i budzi sie tylko na karmienie, to pewnie efekt tych ostatnich marudnych dni.

Dziewczyny, jak ubieracie maluchy w takie upaly? I w domu i na spacer? Bo ja walcze z moim M on ciagle malego przykrywa ubiera cieplo a ja wrecz przeciwnie...

Jakos nie posiadam wbudowanego termometra matki jak to wszedzie opisuja[emoji53]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom

Jak są upały to mały ma body z krótkim rękawkiem i skarpetki(bo często ma czkawkę a jak ma skarpetki to jest ok) no i opaskę na główkę żeby go nie zawiało na dworze.Czasami jak leży w samych body to przykrywam go pieluchą tetrową.
 
Do góry