reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A tak w ogole to konczymy dzis 6 tygodni! Woohooo!

Z tej okazji pannica urzadza panike przy piersi - placze, wrecz histeryzuje z nie wiem jakiego ppwodu. A po chwili zasypia, jakby jej ktos wyjal baterie. Troche mnie to niepokoi.

Plus nabyla umiejetnosc zasysania gornej wargi. I tez nie wiem, o co z tym chodzi :/

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratulacje @Olo32 zakończonego połogu! :)
A gardziołko Marysi nie boli? Nie ma zaczerwienionego? Nie wiem, czy to można samemu stwierdzić, chyba waraai pisała, że gardła nie da się zobaczyć, ale spróbuj poobserwować.
Co do zasysania górnej wargi - chyba bym się narazie nie stresowała. Dzieci lubią ssać różne rzeczy - mój liże dłonie :p
 
Martussa- chrupki orzechowe! To chyba po nich młody tak prukal i jeszcze inne pomidorowo/bazyliowe! To może być trop. Brzuch nie boli chyba ale te gazy... spać nie dają. Wybudzają go i uspakaja go tylko cyc.
Lubię bieliznę Dalia. Tylko tez nie maja białych do karmienia.
MamaAWR- a czy te z h&m nie maja w wielkości s szwu miseczkowego w połowie biustu? Aaa do karmienia 65 - to zwracam honor :) myślałam ze w ogóle 65 piszesz ze nie ma. Ja w W-wie zawsze kupowałam na Smolnej i rudej p. Hani ona w kilka godzin zwęża do potrzeb.
Jeny to uważaj w nocy. Ja w nocy nie podnoszę się z łóżka bo kołyska stoi przy moim łóżku wiec tylko siadam podnoszę, karmie, odkładam.a mój zaczął jeść po 10 minut... podsłuchał nasza rozmowę...
Marta:)- ja w nocy jak karmie to nawet zasypiam jak go odbijam i potem boli mnie szyja i plecy....a Oleńka ma smoczek? Mój ssie pieść jak jest głodny.
Olo- piękne spanie.... ja dziś odsypiałam rano. Powiedziałam córkom ze mogą robić co chcą ale do mnie nie wchodzić.
Majmaj- wy już bez kataru, nie?

Młody spał już w dzień 4 godziny w sumie....
wyjęli mi dziś dwa okna do naprawy i czekam aż oddadzą niemogąc się ruszyć z domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak, na szczęście katar przeszedł, ale trwał równe 2 tygodnie- koszmar!
My dziś po USG bioder. Pan ortopeda debil kazał nie nosić małej w chuście. Mówi, że miejsce dziecka jest w wózku lub łóżeczku. Nie powiedziałam mu gdzie jest jego miejsce, siłą się powstrzymałam!
 
A! I w samochodzie niunia spała i teraz też śpi w wózku już 2h! Rekordy bijemy!
Olo, nieźle Mary śpi w nocy! Szok! U nas 5h plus 5h- też bomba!
 
Martussa- chrupki orzechowe! To chyba po nich młody tak prukal i jeszcze inne pomidorowo/bazyliowe! To może być trop. Brzuch nie boli chyba ale te gazy... spać nie dają. Wybudzają go i uspakaja go tylko cyc.
Lubię bieliznę Dalia. Tylko tez nie maja białych do karmienia.
MamaAWR- a czy te z h&m nie maja w wielkości s szwu miseczkowego w połowie biustu? Aaa do karmienia 65 - to zwracam honor :) myślałam ze w ogóle 65 piszesz ze nie ma. Ja w W-wie zawsze kupowałam na Smolnej i rudej p. Hani ona w kilka godzin zwęża do potrzeb.
Jeny to uważaj w nocy. Ja w nocy nie podnoszę się z łóżka bo kołyska stoi przy moim łóżku wiec tylko siadam podnoszę, karmie, odkładam.a mój zaczął jeść po 10 minut... podsłuchał nasza rozmowę...
Marta:)- ja w nocy jak karmie to nawet zasypiam jak go odbijam i potem boli mnie szyja i plecy....a Oleńka ma smoczek? Mój ssie pieść jak jest głodny.
Olo- piękne spanie.... ja dziś odsypiałam rano. Powiedziałam córkom ze mogą robić co chcą ale do mnie nie wchodzić.
Majmaj- wy już bez kataru, nie?

Młody spał już w dzień 4 godziny w sumie....
wyjęli mi dziś dwa okna do naprawy i czekam aż oddadzą niemogąc się ruszyć z domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ano do karmienia. Z normalnymi nie mam problemu. Jakby nagle z powodu ciąży miała mi się poszerzyć klatka piersiowa pod cyckami. Co też ci producenci sobie myślą.. że nastolatki nie zostają matkami? :p
Te z H&M nie mają takiego szwu, przynajmniej nie te, które ja mam:
Link do: Biustonosz dla karmiącej 2-pak - Ciemnoniebieski/Biały - ONA | H&M PL
Nie czytaj dziecku naszych postów - nabierze złych nawyków :p

Tak, na szczęście katar przeszedł, ale trwał równe 2 tygodnie- koszmar!
My dziś po USG bioder. Pan ortopeda debil kazał nie nosić małej w chuście. Mówi, że miejsce dziecka jest w wózku lub łóżeczku. Nie powiedziałam mu gdzie jest jego miejsce, siłą się powstrzymałam!
No nie powiem gdzie bym wysłała takiego lekarza... pacan. Zatrzymał się chyba w epoce kamienia łupanego. Aż smutno, że lekarze, którzy powinni być zawsze na bieżąco i się dokształcać potrafią mieć takie zacofane poglądy.
 
Karlik, Ola jest bez smoczka ale ssie raczki tak od paru dni i patrzy na nie...bo też się zastanawialam czy może nie powinna mieć smoczka że ma duży odruch ssania.

MajaMaj, nie przejmuj się.My jutro bioderka zobaczymy co powie...ostatnio bylo oki...wizyta 5 minutek...a może mniej....
 
reklama
A tak w ogole to konczymy dzis 6 tygodni! Woohooo!

Z tej okazji pannica urzadza panike przy piersi - placze, wrecz histeryzuje z nie wiem jakiego ppwodu. A po chwili zasypia, jakby jej ktos wyjal baterie. Troche mnie to niepokoi.

Plus nabyla umiejetnosc zasysania gornej wargi. I tez nie wiem, o co z tym chodzi :/

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja też tak rozpłacze się bez sensu, może to taki etap i układ nerwowy się normuje...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry