reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziękuje [emoji3] my w trakcie śniadania [emoji16] mała popila a teraz z tatą dyskutują, tylko czekać aż Franek ich usłyszy i przyjdzie[emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nadtawialam wczoraj przez cały dzień stoper na spania syna mego...
W ciągu dnia miał 3 drzemki: 2h i 2*1,5h.

A nocne spanie-12,5h !!
Oczywiście z 4 posiłkami po drodze.
Tylko od 6 to było spanie na mamie ...



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Lalamido- faktycznie, opinie ma niepochlebne. A kojarzysz może gdzie on przymuje poza LyxMed? Tam najbliższy termin to 18 lipca - odplatnie. W ramach pakietu 24 lipca O.O
 
Karlik, i Karol tak w ciągu dnia ciurkiem śpi? U nas spanie w ciągu dnia po pół godzinki- oczywiście najchętniej przy piersi lub w chuście. Odłożona do wózka natychmiast się budzi...
Super, że Marysi schodzą te krostki!
Staniki kupiłam AlleMama chyba ... też kupiłam 70E, ale wydaje mi się, że miseczkę powinnam wziąć jednak większą.
 
@Lalamido- faktycznie, opinie ma niepochlebne. A kojarzysz może gdzie on przymuje poza LyxMed? Tam najbliższy termin to 18 lipca - odplatnie. W ramach pakietu 24 lipca O.O
Niestety nie wiem [emoji17]. Napewno w jakimś szpitalu bo opowiadał że ma tak ciężkie przypadki chloniakow u dzieci że naszego syna po przebadaniu na wszystkie sposoby wykluczył ale kazał obserwować i jeśli laryngologicznie nie da się tego wyjaśnić to dopiero wrócić. Laryngolodzy, onkolodzy (a trochę ich było) zgodnie uznali że taka ma anomalię ale nic złego się nie dzieje. Jak mi będzie przeszkadzać to wtedy mamy usunąć.

Ja nigdy nie patrzyłam na to czy ktoś jest dla mnie miły tylko musi mieć wiedzę. A wręcz nie lubię ciumkania i owijania w bawełnę [emoji16] . A opinię o nim są właśnie takie że jest wybitnym specjalista ale potrafi buc gburem. A! I ma tik nerwowy oka ... ja musiałam Olka uspokajać bo siedział przed nim i go nasladował [emoji12] . Może otwartość mojego syna sprawiła że pozytywnie do nas podszedł.
I jeszcze jedna sprawa...absolutnie nie wolno się do niego spóźnić , bo bardzo tego nie lubi [emoji2] . Więc może ci co wystawiają mu opinię gburowatego spoznili się na wizytę nie wiedząc że nie wolno.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lalamido- faktycznie, opinie ma niepochlebne. A kojarzysz może gdzie on przymuje poza LyxMed? Tam najbliższy termin to 18 lipca - odplatnie. W ramach pakietu 24 lipca O.O
Mam !!!


[https://static]

Prof. dr hab. n. med. Michał Matysiak

Pediatria, hematolog, onkolog dziecięcy. Kierownik Katedry i Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Rady Naukowej Grupy Lux Med




Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki! Pytanie tylko czy jako kierownik katedry przyjmuje tak normalnie w poradni. Zadzwonię w poniedziałek to się dowiem. Tak czy siak umówiłam się do niego na 18 lipca. Jak przyjdę do niego prywatnie to może potem łatwiej będzie się wkręcić na wizyte na NFZ, gdyby była taka potrzeba.
Znalazłam opinie, że jest najlepszym hematologiem dziecięcym jaki przyjmuje w Warszawie. Jak on nie pomoże to już chyba nikt.
 
@mamaAWR fajnie, ze udalo sie umowic. Trzymamy z Maryska kciuki, zeby cos Wam madrego doradzil.

My po usg, wszystko z bioderkami dobrze. Jeee ;)

Pospacerowalismy po badaniu po Wilanowie, zjedlismy mega pyszny obiad w tajskiej knajpie (Thai Street - polecam!!) i wrocilismy do domu, bo sie znow zbiera na burze.

Jechalam autem, nikogo nie przejechalam ;)

Taka mila sobota :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bryy, chłodniej, przyjemniej... Ala z temp 36,9 :D
@DaWo ja 8 tyg po porodzie a dopiero od tygodnia bez wkładek, ba cuuuś ciurkało cały czas...

@milkaklaudia ja rozumiem ślub, wesele - ale odezwij się!!! :)
Dziękuje [emoji16] właśnie mi położna mówiła że to obkurczanie trwa dłużej niż po pierwszym porodzie... Ale żeby tak długo[emoji34][emoji34][emoji34] od tych podpasek już mam dupę odparzona co to za łaska 9miesiecy bez okresu jak teraz tyle tygodni na podpaskach.
Jedziemy dzisiaj na imieniny do teściowej, szykuje się na raty od rana, najpierw fryzura, w południe makijaż,, teraz ściągam mleko, potem kąpanie i jak nic po drodze nie wyskoczy to pojedziemy[emoji16][emoji16][emoji16]
U teściowej to na 50m² 50 osób się przewinie dziś i jutro, tam jak na przyjęciu u królowej, każdy chodzi z talerzem i co upoluje to jego... Ja mam duży dom i duży stół więc u nas gościna inaczej wygląda,na pierwszej takiej imprezie jak widziałam te latające talerze to nie wiedziałam o co chodzi no ale takie warunki....
Dostałam teraz pomysłu że mogłam jej zdjęcie dzieci wywołać i dać w ramce no ale u nas na wsi to mogę wywołać kłótnie z mężem,a nie zdjęcie...
Pozdrawiam was [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry