reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Prosze BARDZO o podanie nazw firm (ew. linków) do fajnych, ładnych i wygodnych staników do karmienia r. 70F. Musze zakupic biały koniecznie i pilnie a w mojej wsi jedyny sklep w którym coś było - zlikwidowali.Musiałabym do Krakowa jechać .....
Zakupione super wygodne w trakcie ciąży są ... za małe w miseczce :-(
H&M? Szybo przysyłają.
 
reklama
Brawo Marysia!! Już ma widocznie ładniejszą buzię. Pewnie do poniedziałku nie będzie śladu po krostkach - trzymam kciuki za to!
 
Lalamido- ja jeszcze u pediatry nawet nie byłam. No tylko ta od rehabilitacji ze wzgl na wizytę we Wroc

Muszę się na usg bioder umówić...,
Olo- dzięki za staniki już szukam. Teraz ma Marta buzie jak Karol. Taki trądzik...
MamaAWR- w h&m nie widzę rozmiaru 70f.w ogóle 70.
Marta:)- 2 miesiące macie :) brawo!





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja z hm mam te takie miekkie całe do karmienia. Sa spoko na noc, bo mieciutkie, aaale szybko sie szmaca :(

My usg bioderek jutro. A w przyszlym tygodniu kontrola podwozia, bo mija 6 tygodni od urodzenia Mary. Tylko bede musiala lekarza upolowac ;)

Jutro jedziemy autem i ja prowadze. Pierwszy raz od porodu. Ponad miesiac przerwy dla kierowcy, który od 7 miesięcy ma prawko, to duzo. Drżyjcie sledzieeeeee!!! ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej nocne mary[emoji16] mam pytanko do dziewczyn które rodziły 2,3,4 raz jak długo się czyscicie bo mi 5tydzien mija a jeszcze się krew pokaże, po pierwszym dziecku 3tygodnie i koniec,a teraz to już mnie wkurza[emoji51][emoji34][emoji35] ale nic mnie nie boli czasami tak jak na okres skurczy ale krótko...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DaWo u mnie pierwsze dziecie i dopiero w 5 tygodniu skonczylo sie takie czerwone krwawienie. Teraz tylko jakies plamki lekkie. Ale troche to trwalo :/

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dawo- ja od tygodnia nie muszę nawet wkładek nosić. Nic. Rodziłyśmy tego samego dnia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
DaWo - ja myślę, że to bardzo różnie hywa, ale skoro połóg trwa 6 tyg. to pewnie do 6 tyg. to jest norma.

Dzień dobry! My zaczynamy już swój dzień. pogoda musi być super bo dzisiaj pan Wacław przychodzi szafki w łazience montować a ja z synem musimy się ewakuować poza dom.

Z newsów z wczoraj - konsultowalismy wyniki morfologi z pediatrą z Dęblina (za pośrednictwem mojego teścia) i powiedział żeby nie panikować, ale zapisać syna do instytutu hematologii :(
 
Hej nocne mary[emoji16] mam pytanko do dziewczyn które rodziły 2,3,4 raz jak długo się czyscicie bo mi 5tydzien mija a jeszcze się krew pokaże, po pierwszym dziecku 3tygodnie i koniec,a teraz to już mnie wkurza[emoji51][emoji34][emoji35] ale nic mnie nie boli czasami tak jak na okres skurczy ale krótko...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nadal mam czyszczenie. Po pierwszym tygodniu miałam przerwę a później wróciło i trwa nadal. Też już mnie to wkurza bo z chęcią już bym mężu zbałamuciła [emoji12]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
DaWo - ja myślę, że to bardzo różnie hywa, ale skoro połóg trwa 6 tyg. to pewnie do 6 tyg. to jest norma.

Dzień dobry! My zaczynamy już swój dzień. pogoda musi być super bo dzisiaj pan Wacław przychodzi szafki w łazience montować a ja z synem musimy się ewakuować poza dom.

Z newsów z wczoraj - konsultowalismy wyniki morfologi z pediatrą z Dęblina (za pośrednictwem mojego teścia) i powiedział żeby nie panikować, ale zapisać syna do instytutu hematologii :(
Może najpierw idź z wszystkimi wynikami do hematologa.
Ja swojego czasu byłam z polecenia u prof Michała Matysiaka jest pediatrą hematologiem. Ma opinię gburowatego ale ja trafiłam na jego dobry dzień.
Mieliśmy problem z Olkiem bo ma nie wiedzieć czemu jeden migdalek powiększony i było podejrzenie chloniaka.


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry