reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
A czemu "o zgrozo"? My też psikalismy siusiaka octaniseptem. Inaczej by cuda mogły w tym moczu wyjść. Nam się nawet udało złapać "środkowy strumień moczu" :D
Powodzenia @waraai !

Wiem, że zło. Ja zawsze jakoś tak w tym kierunku szłam :p czarne paznokcie, te sprawy :p
 
U nas dzis byla pani neurologopeda. Mowi, ze Marys pieknie ssie, pieknie lapie i w ogole jest piekna. Jedyne co jest do naprawy to fakt, ze troche za malo wyciaga jezyk w trakcie ssania i za mocno przez to traktuje moje brodawki dolnym dziaslem. Mam przed kazdym karmieniem jej wkladac palucha do geby i lekko masowac jezyk w kierunku ujscia utworu gebowego. Niestety Mary jak każdy chyba człowiek reaguje na to odruchem wymiotnym. Ale damy rade.
Moze my z Karlikiem za wrazliwe brodawki mamy? ;) Bo mi na mysl, ze mala mialaby mnie za ktoras jakos mocno w dziwnym kierunku ciagnac, az sie robi zle ;)

Internety to zlo! Ale ja tez wszystko googluje jak glupia ;) taki nasz los ;)

@waraai dzieki za zgloszenie nas do grupy zamknietej i wsparcie cyckowe :*

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O zgrozo, a psiknij se w pszczołę zimnym octeniseptem...

Mierzyłam temp cyców, jest o stopień wyższa od mej bazowej. Taka ciekawostka. Wasze też gorące?
No fakt.. nie próbowałam sobie TAM psikać. Pewnie nie jest to przyjemne. Dominik psikanie w siusiaka zniósł dzielnie, ale chłopcom zawsze łatwiej z tymi sprawami :)
Cycki mierzyłam - znaczy temperaturę na nich. Też mam 37 i coś :) Znaczy, mleko mamy podgrzewane na zamówienie :)
 
Wiecie co jest najdziwniejsze w tym moim cyckowym problemie? Że to jest 3 dziecko i tylko 1 pierś!!
Dwie wcześniejsze sztuki z mej macicy wykarmione po ponad rok! teraz jedna pierś hula bez zastanawianie jak chwyta i co się tam dzieje..... To dziwne.
Raz przystawiam i jest ok, raz nie jest - ale muszę myśleć, jestem spocona ze stresu i ukladania syna do poprawnego nasadzenia z lewej, z prawej nie muszę otwierać oczu!

Aż sobie psikne z ciekawości
he he he
dobre

Prosze BARDZO o podanie nazw firm (ew. linków) do fajnych, ładnych i wygodnych staników do karmienia r. 70F. Musze zakupic biały koniecznie i pilnie a w mojej wsi jedyny sklep w którym coś było - zlikwidowali.Musiałabym do Krakowa jechać .....
Zakupione super wygodne w trakcie ciąży są ... za małe w miseczce :-(
 
U nas dzis byla pani neurologopeda. Mowi, ze Marys pieknie ssie, pieknie lapie i w ogole jest piekna. Jedyne co jest do naprawy to fakt, ze troche za malo wyciaga jezyk w trakcie ssania i za mocno przez to traktuje moje brodawki dolnym dziaslem. Mam przed kazdym karmieniem jej wkladac palucha do geby i lekko masowac jezyk w kierunku ujscia utworu gebowego. Niestety Mary jak każdy chyba człowiek reaguje na to odruchem wymiotnym. Ale damy rade.
Moze my z Karlikiem za wrazliwe brodawki mamy? ;) Bo mi na mysl, ze mala mialaby mnie za ktoras jakos mocno w dziwnym kierunku ciagnac, az sie robi zle ;)

Internety to zlo! Ale ja tez wszystko googluje jak glupia ;) taki nasz los ;)

@waraai dzieki za zgloszenie nas do grupy zamknietej i wsparcie cyckowe :*

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
Olo twoja Mery odwiedziła już więcej specjalistów niż ja w swoim życiu [emoji6] .
Nawet nie wiedziałam że jest taka specjalizacja [emoji15] .
Teraz czuję się jak wyrodna matka bo ja zaliczyłam tylko pediatrę ( no dwóch w sumie bo tej naszej na NFZ nie dowierzam).
A w poniedziałek mamy dopiero ortopedę...


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja Octeniseptem psikalam na naciete krocze. Liczy sie? ;)

@Karlik ja mam Royce Blossom - zaczelo sie od jednego, a dokupilam dwa kolejne. Na pewno jest taki w paski kremowo rozowy, co do bialego nie jestem pewna..

@Lalamido - no niestety mialysmy troche nie po drodze z tymi brodawkami moimi. Ale juz ewidentnie idzie ku dobremu. Wolalabym nie miec tych wszystkich wizyt za soba :( no ale co zrobic? Jak nie brodawki, to dupkowe problemy, wysypki i inne takie. A propos wysypki - melduję, ze brak wysokiej temperatury oraz Tanno Hermal daja rade! Krostki nadal sa, ale mniej zaognione. Jupi!

1498855224-aaaaaa.jpeg


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry