reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Pacman nie odpowiada bo jest na elitarnym tygodnii fit mama z Lewandowska.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Janka, normalnie dupę mi urwało[emoji8]

thgf3e3k5dy58h2b.png
 
Ja też początkowo wzięłam to za ironię. Potem, że uogolnila przyjmowanie podjezykowo. Przyszło mi do głowy, że może brała duphaston (ale o tym ani słowa w sprostowaniu).
Zasmialam się radośnie przy pierwszym poście o porodzie w 22/23 tc. , czyli dosyć późno.
Tak, niestety, u mnie "metoda na wnuczka" pewnie miałaby szansę. Taka jestem naiwa. Wierzę ludziom :( ;)
 
Możecie się śmiać ale slyszalam historie dziewczyny która dostała w szpitalu luteine dopochwowa. Jako że znala tylko taka pod język to i ta tak brala. Pielęgniarki o malo nie padły ze śmiechu jak się dowiedziały [emoji23]

m3sxdqk392w47ehv.png
Kochana, coś z mojego poletka. Ja wiem, że czopki glicerynowe mają smak rumiankowy... :D :D
 
Ja też początkowo wzięłam to za ironię. Potem, że uogolnila przyjmowanie podjezykowo. Przyszło mi do głowy, że może brała duphaston (ale o tym ani słowa w sprostowaniu).
Zasmialam się radośnie przy pierwszym poście o porodzie w 22/23 tc. , czyli dosyć późno.
Tak, niestety, u mnie "metoda na wnuczka" pewnie miałaby szansę. Taka jestem naiwa. Wierzę ludziom :( ;)

Ty nie jesteś naiwna, Ty masz po prostu wielkie serce [emoji173]️[emoji8]


p19uk0s3suaxeia8.png
 
reklama
Do góry