reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ta bo dowciapna nie smakuje [emoji5] przynajmniej ja nie próbowałam [emoji6][emoji23]

hchygox116m52hb2.png

wnidk6nlehnhe9z6.png
Ja tam na twoim miejscu dawno bym spróbowała, podobno przepyszna [emoji13]

thgf3e3k5dy58h2b.png
 
Pacman, Montessori to nie jest elitarna szkoła i nie o miejsce jako szkole w tym wszystkim chodzi. Jeśli w Polsce tak jest uważane, że chodzi o elitarna szkole to myślę, że zalozycielke Marie Montessori szlak w trumnie trafia. Montessori to ideaa nauczania dzieci nie tylko w szkole ale i w domu. Sposób przekazywania wiedzy, a przede wszystkim pozwalanie dziecku samemu odkrywać świat i wiedzę we własny sposób i we własnym zakresie.
Ma inne wytyczne w dziedzinie nauczania niż powszechne szkoły a większość rodziców nie puszcza dzieci do szkoły tylko uczą sami w domu.
Jest to szkoła dla wszystkich, biednych, bogatych. Dla tych co chcą żyć w zgodzie z naturą i według jej zasad.
Normalnie jakiś obłęd jeśli w Pl w tym wszystkim chodzi o to że to "elitarna" szkoła?! Bo na świecie tak nie jest i nie o to w tych naukach chodzi. Elitarny to jest Oxford, Cambridge i wiele innych światowych szkół.

thgf3e3k5dy58h2b.png

Oxford, Harvard to wyzsze szkoly, ktore kosztuja ok 280tys rocznie. Ja mam Dzieci w podstawowce. Najdrozsza szkola podstawowa w Pl to AMS mieszczaca sie w Konstancinie, potem Brytyjska na Mokotowie i wlasnie Montessori WMS. Jesli uwazasz, ze kazdego stac na wydatek rzedu 5-8tys miesiecznie za nauke dziecka w szkole to sorrki ja tak nie uwazam. Za taka metode nauczania placi sie wszedzie slono. Ok. To sa szkoly Dla kazdego. Zaproszam wiec.
 
Oxford, Harvard to wyzsze szkoly, ktore kosztuja ok 280tys rocznie. Ja mam Dzieci w podstawowce. Najdrozsza szkola podstawowa w Pl to AMS mieszczaca sie w Konstancinie, potem Brytyjska na Mokotowie i wlasnie Montessori WMS. Jesli uwazasz, ze kazdego stac na wydatek rzedu 5-8tys miesiecznie za nauke dziecka w szkole to sorrki ja tak nie uwazam. Za taka metode nauczania placi sie wszedzie slono. Ok. To sa szkoly Dla kazdego. Zaproszam wiec.
Aż przykre to co piszesz. Że ktoś zrobił sobie z tego maszynkę do zarabiania pieniędzy. Bo nie o to chodzi w tym wszystkim. Ja mam koleżanki, które żyją według tych zasad na codzień. Uczą dzieci i jeżdżą na zjady rodzinne. Czy żyjecie na codzień według tego? Czy tylko płacisz kasę za naukę dzieci bo to niby elitarna szkoła?

thgf3e3k5dy58h2b.png
 
Pacman pyszna luteina? Z tego co wiem to w ciąży przy skrającej się szyjce stosuje się dopochwowo ponieważ lepiej się wchłania. Sama jestem ze skrócona szyjka i założonym szwem przy szyjce 25mm. Po dłuższym stosowanie luteiny czasami miewam swędzenie i muszę odpocząć od niej kilka dni. W piątek byłam u mojej gin i na pytanie czy możemy zmienić na doustna powiedziała, że absolutnie bo równie dobrze mogę jej nie brać wcale bo doustna nie spełni roli jak dopochwowa.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oxford, Harvard to wyzsze szkoly, ktore kosztuja ok 280tys rocznie. Ja mam Dzieci w podstawowce. Najdrozsza szkola podstawowa w Pl to AMS mieszczaca sie w Konstancinie, potem Brytyjska na Mokotowie i wlasnie Montessori WMS. Jesli uwazasz, ze kazdego stac na wydatek rzedu 5-8tys miesiecznie za nauke dziecka w szkole to sorrki ja tak nie uwazam. Za taka metode nauczania placi sie wszedzie slono. Ok. To sa szkoly Dla kazdego. Zaproszam wiec.
Pacman, Montessori to nie jest elitarna szkoła i nie o miejsce jako szkole w tym wszystkim chodzi. Jeśli w Polsce tak jest uważane, że chodzi o elitarna szkole to myślę, że zalozycielke Marie Montessori szlak w trumnie trafia. Montessori to ideaa nauczania dzieci nie tylko w szkole ale i w domu. Sposób przekazywania wiedzy, a przede wszystkim pozwalanie dziecku samemu odkrywać świat i wiedzę we własny sposób i we własnym zakresie.
Ma inne wytyczne w dziedzinie nauczania niż powszechne szkoły a większość rodziców nie puszcza dzieci do szkoły tylko uczą sami w domu.
Jest to szkoła dla wszystkich, biednych, bogatych. Dla tych co chcą żyć w zgodzie z naturą i według jej zasad.
Normalnie jakiś obłęd jeśli w Pl w tym wszystkim chodzi o to że to "elitarna" szkoła?! Bo na świecie tak nie jest i nie o to w tych naukach chodzi. Elitarny to jest Oxford, Cambridge i wiele innych światowych szkół.

thgf3e3k5dy58h2b.png
Maria Montessori badala dzieci chore umyslowo. I gdy dala zdrowym dzieciom by np.ulozyly klocki to one tego nie umialy. Zaczela to przekladac, te pomoce w postaci edukacyjnych zabawek drewnianych na Dzieci zdrowe. Otworzyla Domy Montessori. Po jej smierci takie szkoly zaczeto otwierac na calym swiecie. Gdyby byla darmowa, to chetnie bym wyslala swoich synow. Podaj mi namiary chociazby za granica, gdzie jest Szkola badz przedszkole Montrssori darmowe a skorzystam z kolezankami!
 
Pacman pyszna luteina? Z tego co wiem to w ciąży przy skrającej się szyjce stosuje się dopochwowo ponieważ lepiej się wchłania. Sama jestem ze skrócona szyjka i założonym szwem przy szyjce 25mm. Po dłuższym stosowanie luteiny czasami miewam swędzenie i muszę odpocząć od niej kilka dni. W piątek byłam u mojej gin i na pytanie czy możemy zmienić na doustna powiedziała, że absolutnie bo równie dobrze mogę jej nie brać wcale bo doustna nie spełni roli jak dopochwowa.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja sie nie znam. Luteine przepisano mi doustnie, wiec taka biore. Czytalam o dopochwowej, ze jest nieprzyjemna. Mysle, ze lekarze wiedza co robia. Fajnie, ze masz juz krazek. Bolalo przy zakladaniu? Rozne opinie czytalam. Pytam sie, no nigdy nie mialam czegos takiego. W pn kurier mi przywiezie, wiec chociaz zobacze jak on wyglada.
 
reklama
Pacman krążek to nie to samo co szew [emoji13] szew Mc Donalda zakłada się pod krótka narkoza i jak nazwa mówi pacjentke zszywa się w około 36-37 tygodniu szew się zdejmuje już bez narkozy. Jak ja pytałam o pessar to u mnie raczej nie zakładają ponieważ według nich szew daje większą gwarancję. Ja się ogromnie dziwię, że z taką szyjka w tym tygodniu Ty nie jesteś w szpitalu i łóżkiem popartym tylnymi nogami do góry po wcześniejszych problemach w ciąży.

Przecież w pochwe jej nie czuje pod językiem jest paskudna i gorzka.
Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry