reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Jak chcesz dużo jeździć i będziesz składać i rozkładać wózek tudzież dużo nosić po schodach, to pomyśl o lekkim składanym na spacerówkę - u mnie dziewczyny kupowały Britax 4 b-agile. Składa się na płask, podobno bardzo fajny. Jeszcze Espiro magic podobno fajny i podobny do Britaxa. Nie wiem jak z ich wagą. Ja mam windę, więc nie zmieniałam spacerówki, a aż tak często nie wozimy jej, więc jakoś daję radę z odczepianiem siedziska i składaniem osobno stelaża.
 
Jagi to raczej moc hormonow, a nie skinorenu :) mi tez cera sie poprawila teraz bardzo :) a kiedys mialam skinoren i draaaamat, nic nie dawal tylko przesuszyl. A teraz smaruje sobie buzie rano iwostinem purritin emulsja matujaca i jest spoko :)
 
Na wymioty lekarz zalecic ssac lokomotiw dla dzieci lub pic krople IMBIFEM. Ja toleruje jedynie cole do picia. Czasem sok pomaranczowy. Po kawie herbacie kompotach wodzie itp haftuje jak kaszubska hafciarka:D
 
Hej mnie od kilku dni boli kręgosłup,a nigdy tak nie miałam mąż mówi ze od nadmiaru dodatkowych kg fakt nigdy nie ważyłam tyle co teraz ok 70 kg masakra byłam dzisiaj po kurtkę i wszystkie co mi się podobały były za małe najgorzej w ramionach i biuście ale dorwalam jedna jeszcze tylko spodnie ale to już następnym razem;)
hehe koniczyna jak by mnie maz tak powiedzial to bym go z nos wytargala :D a ma powody bo szczupla nie jestem.... no ale delikatnosci troche wypadalo by sie okazac kobiecie [emoji12]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do wozka nie polecam parasolek, sama posiadam ale nie jestem zadowolona. Teraz bym kupila inny spaxerowke taka skladana w kwadrat. Cenowo może odrobine drozsze ale przynajmniej stabilne.... choć jeśli ktoś szuka parasolki to polecam Silver Cross Pop moim zdaniem bardzo podobna do maclarna a trochę tańsza. Bardzo wytrzymala, daszek zakrywa prawie całe dziecko , nie klekocze jak inne ....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do wozka nie polecam parasolek, sama posiadam ale nie jestem zadowolona. Teraz bym kupila inny spaxerowke taka skladana w kwadrat. Cenowo może odrobine drozsze ale przynajmniej stabilne.... choć jeśli ktoś szuka parasolki to polecam Silver Cross Pop moim zdaniem bardzo podobna do maclarna a trochę tańsza. Bardzo wytrzymala, daszek zakrywa prawie całe dziecko , nie klekocze jak inne ....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja spacerówkę polecam baby jogger city mini. Lub ogólnie spacerówki BJ. Składane jedną ręką. Lekkie, przestronne dla dziecka. Dobre do jazdy po mieście jak i do biegania. To mój nr 1 :)

Screenshot_2016-11-21-15-11-13.png

Mam dokładnie taka jak na zdj.
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-11-21-15-11-13.png
    Screenshot_2016-11-21-15-11-13.png
    275,7 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Jagi to raczej moc hormonow, a nie skinorenu :) mi tez cera sie poprawila teraz bardzo :) a kiedys mialam skinoren i draaaamat, nic nie dawal tylko przesuszyl. A teraz smaruje sobie buzie rano iwostinem purritin emulsja matujaca i jest spoko :)
Ja narazie smaruje i dobrze nawilżam physiogel i jest ok.
Zobaczymy jak będzie dalej.
 
Do góry