reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczynki, właśnie wysłałam męża po hamburgera, taka mam ochotę na niezdrowe żarcie :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w tamtym tygodniu zjadłam kilka skrzydełek z kfc, bo Pati chciał zamówić i tak mnie brzuch bolał i było mi niedobrze, że na długi czas odechciało mi się niezdrowego jedzenia [emoji16]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a do kiedy pracujecie? :)
Ja jeszcze max 2 tygodnie. Ogolnie zawsze lubilam swoja prace, no ale podpadli mi ostatnim okresem, od kiedy wiedza, ze jestem w ciazy...

odnosnie niezdrowego jedzenia to ostatnio w domu smazylam domowe frytki do obiadu, chyba pare lat nie jadlam, a koniecznie musialy byc domowki, jakos tak mi sie ubzduralo :D

po 19wrocilam do domu i padlam doslownie. do teraz (21.40) spalam. czuje sie, jak zwloki po calym dniu ;)

aaa kupilam dzis 2 butle balsamu z rosmana :) udalo sie :)
 
Ja nie pracuje od 5tc. Ze wzgledu na charakter mojej pracy i warunki tam panujace- praca przy kleju i rozpuszczalniku. Jak tylko zobaczylam 2 kreski na tescie od razu poszlam na L4. Zdrowie maluszka najważniejsze.
 
nie wiem czy to mozliwe - pierwzza ciaza, 15tc, a ja podczas mycia zebow i potem tez poczulam chyba pierwsze ruchy :) w okolicy pepka po prawej jego stronie takie dziwne i przyjemne :D smyranie od wewnatrz :)
 
reklama
nie wiem czy to mozliwe - pierwzza ciaza, 15tc, a ja podczas mycia zebow i potem tez poczulam chyba pierwsze ruchy :) w okolicy pepka po prawej jego stronie takie dziwne i przyjemne :D smyranie od wewnatrz :)

Ja 16 tydzień i od kilku dni raz po lewej raz po prawej stronie pępka czuje smyranie i na prawd czuje, ze to dzidziuś. Dzisiaj polozna powiedziala, ze nie mozliwe, ze za wczesnie i że to jelita. Ale ja wiem swoje, czuje, ze to maleństwo smyra :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry