reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ale na jakim teraz wątku piszecie? Bo na tym testowym nic sie nie dzieje, a nic innego mi nie wyświetla


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aśka grubaska jesteśmy tez na zamknietym.Poruszamy tam też bardziej intymne i prywatne sprawy na które tutaj nie chciałysmy się zdecydować.
Jest tam coś takiego jak pogaduszki.
Ja nie bardzo umiem wytłumaczyć jak to zrobić bo też cały czas myślałam że na testowym piszą a tam pogaduszki:)
Moze napisz do admin jak to zrobic:)
 
reklama
Ja mam siostrę starszą 11 lat i brata 10 :) byłam oczkiem w głowie..... mama zawsze mi opowiadała jak się ze sobą bili kto pójdzie ze mną na spacer :) mój brat sadzal mnie przed sobą i czytał ksiazki ( swoje szkolne ) ..... Także dziewczyny głowa do góry I będzie dobrze !!! I do tej pory mamy super kontakt, choć z siorka trochę lepszy ;)



Siedzę i szukam prezentow na święta..... już mam mętlik w głowie ;/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam siostrę starszą 11 lat i brata 10 :) byłam oczkiem w głowie..... mama zawsze mi opowiadała jak się ze sobą bili kto pójdzie ze mną na spacer :) mój brat sadzal mnie przed sobą i czytał ksiazki ( swoje szkolne ) ..... Także dziewczyny głowa do góry I będzie dobrze !!! I do tej pory mamy super kontakt, choć z siorka trochę lepszy ;)



Siedzę i szukam prezentow na święta..... już mam mętlik w głowie ;/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to mnie pocieszylas:)Mam nadzieję że jak się mała pojawi w domu to będzie czuła się starsza siostra i wiadomo to ona będzie autorytetem dla małej:)
 
hejo, ja dziś na uczelni cały dzień więc nie miałam czasu na forum ;)
Zgłaszam, się że żyje i że maluszek w brzuchu na wykładach szalał co chwila :)
 
Dzień dobry ;) byłam wczoraj na 18-stce, wielka impreza, 89 osób ;) fajnie było ale po ledwo zmieściły się cycki w sukienkę która jeszcze miesiąc temu zakładalam na luzie, brzuch ok bo jest szeroka dosyć ale cycki.. Aż piszczalo ;) a za tydz szykuje się druga imprezka i miałam ubrać to samo ale czy sir zmieszcze? A poza tym po kilku godzinach zaczął pobolewac mnie brzuch, wzdelo mnie, zatrzymały mi się chyba wszystkie gazy świata..masakra ;/ i bolała mnie strasznie kość ogonowa..pierwszy raz tak miałam..któraś tak miała?a teraz lenistwo bo młody u babci ;)
 
Dzień dobry ;) byłam wczoraj na 18-stce, wielka impreza, 89 osób ;) fajnie było ale po ledwo zmieściły się cycki w sukienkę która jeszcze miesiąc temu zakładalam na luzie, brzuch ok bo jest szeroka dosyć ale cycki.. Aż piszczalo ;) a za tydz szykuje się druga imprezka i miałam ubrać to samo ale czy sir zmieszcze? A poza tym po kilku godzinach zaczął pobolewac mnie brzuch, wzdelo mnie, zatrzymały mi się chyba wszystkie gazy świata..masakra ;/ i bolała mnie strasznie kość ogonowa..pierwszy raz tak miałam..któraś tak miała?a teraz lenistwo bo młody u babci ;)
Też wczoraj byłam na imprezie i kość ogonowa tak mi dawała popalic. Miałam kiedyś złamaną i bolało tak jak po złamaniu :(
 
Hej mnie od kilku dni boli kręgosłup,a nigdy tak nie miałam mąż mówi ze od nadmiaru dodatkowych kg fakt nigdy nie ważyłam tyle co teraz ok 70 kg masakra byłam dzisiaj po kurtkę i wszystkie co mi się podobały były za małe najgorzej w ramionach i biuście ale dorwalam jedna jeszcze tylko spodnie ale to już następnym razem;)
 
reklama
tydzien chodzenia do pracy, padania na pysk i wchodze na forum, a tu tyyyyyle stron do nadrobienia :O caly weekend czytalam i w koncu dobrnelam do konca :D
choc strzelilam sobie w kolano, bo opowiadalam sie za zamknieciem watku, a przegapilam moment :(

Zdechlakura fanka milozwierza widze :D ja uwieeeeeelbiam!! :D

Ja zaczelam sama sie wazyc co tydzien, bo wkurzalo mnie , ze do gina wieczorami a tam waga pokazywala co chciala. wiec przez tydzien przybylo mi az 0,2 kg :p
a sumarycznie chyba 1kg jestem na plusie, choc brzuch mocno juz wystaje :p nic sie nie ukryje, ze to ciaza :)

ide zaraz obiadek robic :)

aaa powiedzcie mi jak u was z dostepnoscia balsamu z biedry do smarowania brzucha? u mnie nigdzie nie ma, w necie tez produkt niedostepny, a mi sie wlasnie konczy pierwsza butla i zastanawiam sie, czy warto jeszcze po rosmanach chodzic czy jednak trzeba szukac zamiennika...
 
Do góry