reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Arya ja w drugiej ciąży to już w 6tc miałam widoczny brzuszek. Teraz jest 14 i sie pojawia więc jestem dobrej myśli. To będzie nasze trzecie dziecko, a chcemy jeszcze jedno [emoji16]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Też chciałbym jeszcze jedno dziecko za jakiś czas dla małego, bo chłopcy są dużo starsi a wiem jak może być mu przykro że nie ma rodzeństwa w przybliżonym wieku. Ja tak miałam, czułam się bardzo samotna. Ale takie są założenia, życie zweryfikuje [emoji4]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Juz abstrahuje od tego, ze maz oberwal bazylia bo... Bo mnie wnerwial.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie się trochę uspokoiło, ale też potrafiłam się rozryczec, a raz nawet w twarz oberwal [emoji15] i to za jakąś pierdole. Do tej pory mi głupio. No ale nie potrafiłam zapanować nad sobą

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też chciałbym jeszcze jedno dziecko za jakiś czas dla małego, bo chłopcy są dużo starsi a wiem jak może być mu przykro że nie ma rodzeństwa w przybliżonym wieku. Ja tak miałam, czułam się bardzo samotna. Ale takie są założenia, życie zweryfikuje [emoji4]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
No i u mnie też jest taki powód, ale narazie muszę dotrwać szczęśliwie do maja

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj kochana, to była wyższa szkoła jazdy. Nawet spodnie trudno mi było założyć. Dobrze, że lato było to w klapkach chodziłam. Buty musiałam wszystkie wywalić, bo niestety od ciężaru stopa była i jest do tej pory o rozmiar większa [emoji24]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha ja podobnie , 35 na plusie .... wychodząc ze szpitala miałam brzuch jak w 8 miesiącu, zaLamka totalna....

Że stopami podobnie, choć rok po porodzie trochę zmalaly haha więc za następne 3 pewnie wrócą do normy ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze z dwa miesiące po porodzie w ubraniach ciazowych chodziłam, a pół roku po porodzie nie było śladu po ciąży. Mnie też teraz stopa troszkę zmalała, ale pewnie teraz znowu urośnie [emoji12]

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
Super, to ja szczerze jeszcze nie wrocilam do formy z przed 1 ciąży. Rok po porodzie jeszcze zostało mi 8 kg, a teraz przez wymioty zrzucilam 6 :) więc się śmieje że ciąża służy mi w inny sposób jak narazie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja bardzo szybko schudłam i to było też źle, bo serce mi zaczęło szwankowac. Teraz mam nadzieję, że będzie to wszystko bardziej na spokojnie

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry