reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Powiem Wam ze jak nie byłam w ciazy to wszystko mi sie podobało i wszystko chciałam kupować.
A teraz nie bardzo bym wiedziała jaki rozmiar kupić czy bedzie malutka czy raczej większa bo przeciez ubranka sa juz nawet od 42.
Dzieciątka żadnego jeszcze nie mam wiec wszystko jest dla mnie nowe.
Ja chyba zanim zacznę kupować ubranka musze kupić jakas szafkę komodę na nie bo u mnie nic sie juz nie zmieści.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aska1987 oto i ona :) Emilka
 

Załączniki

  • 2016-11-10 10.04.11.png
    2016-11-10 10.04.11.png
    365,4 KB · Wyświetleń: 75
Ooo jakie słodkie kiteczki ;)
Co do zakupów to na początku nie mogłam.sie doczekać kupowania i jakiś tydzień będąc e galerii postanowiłam ze coś kupie..chodziłam chodziłam, nic mi się nie podobało ;/ i nie kupiłam nic..strasznie to do mnie nie podobne ;) ale 22 idę na wizytę, mam nadzieje ze lek potwierdzi płeć i wtedy ruszam na zakupy,może mi się coś zacznie podobać ;) miłego dnia dziewczyny
 
Ja uwielbiam kupować te malenkie ubranka [emoji7] jak siostra byla w ciąży to przez cala jej ciąże kupowalam ubranka, ale dopiero po porodzie wyciągnelam wszystko i dalam jej [emoji39] zawsze jak jestem w galerii musze wejść do dzieciecego coś kupić dzieciakom w rodzinie. Moj maz ma dość [emoji39]

 
Śliczna mała :)

Też czekam aż będę znała płeć ,bo po synku wszystko mam , choć na pewno kilka rzeczy dokupie . A jeśli będzie córeczka to po świętach zaczynam szał zakupowy :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze nic nie kupowałam. Mam nadzieję, że dzisiaj się ustawi Dzidzia do zdjęć i lekarz potwierdzi mi córeczkę :)
Ostatnio kusiło mnie w lidlu, żeby kupić porteczki newborny, ale to taakie malutkie mi się wydawało, że szok :D
 
reklama
Do góry