reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja jeszcze leżę w łóżku. Jakoś próbuję przysypiac, żeby mi czas do wizyty zleciał mozliwie najszybciej! Z nerwów już mam serce w gardle.
 
reklama
Blondie spokojnie, będzie na pewno wszystko dobrze :)

Jagi to chyba zrobie to badanie, bo jakoś mam wątpliwości czy konieczne jest branie wit d3 osobno i w zestawie witamin dla cieżarnych
 
Hej dziewczyny. Ja znowu sie wyspalam [emoji4] współczuję złego samopoczucia. Ja od początku nie wymiotowalam ani razu, czesto bylo mi niedobrze ale do wytrzymania [emoji4]
Za to drugi trymestr mnie nie oszczędza. Czuje sie slaba, boli mnie głowa,kreci mi sie w glowie. Po południu jade po wyniki badan, może coś wyszło.

Do tego mam zaparcia i ciagle boli mnie brzuch[emoji52] lekarz kazal mi pic bardzo duzo wody: 2,5 do 3 litrow dziennie, wczoraj dalam rade "tylko" 2l wypić a i tak bylam co 20 minut sie zalatwic.


 
Witajcie. Ja wyspana pobudka tradycyjnie o 6 Tymek juz w przedszkolu, dopijam kawę i idę na zakupy.
Współczuje Wam dolegliwości [emoji19] mnie meczy ból piersi Echh
Co do ubranek ja kupuje jak mi się coś bardzo spodoba, póki co uniwersalne ale jak mi na następnej wizycie znowu potwierdzą dziewczynkę to ruszam na większe zakupy [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Blondie - bedzie dobrze, zobaczysz! Nie ma innej mozliwosci :)

Baciaczek - ja nic jeszcze nie kupilam, tak jak pisalam czekam na potwierdzenie, ale moj maz juz mowi do brzucha po imoeniu, kupil nawet 2slodkie male czapeczki jak odbieral zamowienie dla Emilki, od przyjaciolki dostalam tez kilka droboazgow jiz zgodnych z plcia i tylko chyba ja na calym swiecie nie dowierzam ;)
 
Blondie spokojnie, będzie na pewno wszystko dobrze :)

Jagi to chyba zrobie to badanie, bo jakoś mam wątpliwości czy konieczne jest branie wit d3 osobno i w zestawie witamin dla cieżarnych
 
Blondie - bedzie dobrze, zobaczysz! Nie ma innej mozliwosci :)

Baciaczek - ja nic jeszcze nie kupilam, tak jak pisalam czekam na potwierdzenie, ale moj maz juz mowi do brzucha po imoeniu, kupil nawet 2slodkie male czapeczki jak odbieral zamowienie dla Emilki, od przyjaciolki dostalam tez kilka droboazgow jiz zgodnych z plcia i tylko chyba ja na calym swiecie nie dowierzam ;)

Masz Córkę Emilkę ? Jeśli u Nas potwierdzi się dziewczynka to wybrane mamy to imię [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry