reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny wspołczuje Wam mdłości mnie tylko czasami mdli ale jeszcze nigdy nie zaliczylam muszli :)
Oby juz ten okres u Was sie zakończył :)
Pani przez telefon jak sie umawialam na genetyczne kazała mieć pełny pecherz ? To potrzebne do usg?
Miałam genetyczne 2 razy i za każdym razem miałam wypić ok 600ml godz przed badaniem . Przy pełnym pecherzu lepiej odbijają fale i dzidzia jest lepiej widoczna . Jak dziecko nie chce dać się zbadać to proszą by się załatwić by zrobić trochę miejsca:)
 
Witajcie dziewczyny,wspolczuje zlego samopoczucia i bolu glowy,wymiotów..
Ja wracam do zywych:)Przeziebienie ustapiło i czuje ze najgorsze za nami.Teraz przesypiam cala noc.Od 23 do 7 rano:)
W pn mam wizyte u gina i na pewno bedzie usg.Fajnie bo mam juz o 15.30 a nie jak zawsze po 22[emoji4]
Jedynie co mnie drazni to ZUS jeszcze mi nie zaplacil za wrzesien a juz powinnam dostac za pazdziernik[emoji53]
Milego dnia[emoji11][emoji11]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasztanek - trzymam zaten kciuki za Teoj dzien :)
paulamc - trzymam za poznanie płci :)
(Aaaaaaaaaaa ja znam z 12tyg, ale chyba oszaleje dopoki nie potwierdze ;))
 
Ja dzis w nocy 3 razy wędrowałam do lazienki. Śniadanko zjedzone, trzeba sie zabrać za sprzątanie.

Miłego dnia majowki
A i dzis koncze 15 tydzien
 
To coz musze napełnić dobrze pecherz najwyżej toaleta zawsze jest jakby cos bylo zle widoczne :)
Dziekuje za Wasze odpowiedzi !!
Jagi - kiepsko z ta wypłata ja ma wszytko na czas a na l4 jestem od 12 września :) i super ze juz dobrze u Ciebie!!
Aniolek - 15 tydzień ale fajnie czas leci i nasze dzieciatka coraz wieksze :)

Pozytywnego dnia dla Nas Wszytkich !!! Wasze mile slowa dodały mi skrzydeł hi :)
 
Ja dziś póki co też jeszcze nie czuję się najgorzej, ale apetytu dalej brak.
Bałagan mam taki w domu że aż się nie chce patrzeć, ale chyba zamiast sprzątać wezmę córkę na zakupy , muszę wreszcie kurtkę zimową kupić bo wczoraj już śnieg padał.... a potem idziemy do znajomej na kawkę. Oby tylko samopoczucie niczego nie zepsulo

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja o dziwo całą noc przespałam tylko że serial o północy skończyłam i do łazienki poszłam do 5.30 do pracy wytrzymałam.
Trzymam Wam kciuki mi tak smutno że jeszcze tydzień tak sie wczoraj już napaliłam na wizytę.
Też dzisiaj kończę 15 t:)
 
reklama
dziewczynki, trzymam kciuki za wizyty, za poznanie płci :)
Współczuje Wam w dalszym ciągu złego samopoczucia, na pewno już "zaraz" będzie lepiej. Mi minęły objawy równo jak zaczęłam 12 tc, czasami się zdarzy gorszy dzień, ale tak to czuje się ok.
Ja płeć mojego malucha poznam za miesiąc...ciekawe, ciekawe :) Chciałabym już wiedzieć i kupować ubranka :)
 
Do góry