reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Aśka1987 i Emilas -ja z okolic Krakowa mam do centrum 15min

Ja w 14tyg ale nadal mam mdlosci, juz rzadziej ale dopadaja..

Mnie krzyz boli jak za dlugo postoje, pochodze ale od samiutkiego zaplodnienia mnoe doslownie zaczął bolec
 
reklama
ja buty dziewczynom kupuje w daihmanie teraz, jak były małe ze dwa razy kupiłam w bartku i lubię też superfit (czy jakoś tak)- takie lepsze kupuje na zimę, na lato adidasy i sandały, klapki, baleriny i jazda ;)

Ja czekam na poduszkę, zamówiona w poniedziałek, mam nadzieje, że przyjdzie dziś lub jutro.
 
Rukmini, może leżeć na poczcie. Kiedya wysyłałam priorytet z waznymi dokumentami, na stroonie poczty byl status, że doreczono, ale odbiorca jej nie otrzymał. Powiedziałam, żeby przeszedł się na pocztę i zapytał czy nie leży gdzieś u nich. I w ten sposób list się odnalazł :)
 
Wg trackingu wczoraj rano została wydana listonoszowi. Potem cisza.
I dziś znów powtórka "przygotowana do doręczenia".
W poniedziałek wysłałam paczkę na drugi koniec Polski i już dotarła... A ta jest z piątku i w tym samym mieście! Wrr


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to pewnie jutro będzie u ciebie [emoji4]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pójdę dziś wieczorem na pocztą i zrobię im awanturę. Taka jestem wkurzona. Piechotą bym sobie to szybciej przyniosła!

Czekam też na poduszkę, ale ta została wysłana wczoraj i kurierem pocztowym 24 h, więc dziś, max jutro powinna być. Chyba że kurier też zaginie po drodze!



Też kupuję buty elefanten. Są mięciutkie!
Tylko nie wiem, jakie na zimę wybrać. Żadne mi się nie podobają tak do końca. Mam dwa typy. Może któryś wybiorę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pójdę dziś wieczorem na pocztą i zrobię im awanturę. Taka jestem wkurzona. Piechotą bym sobie to szybciej przyniosła!

Czekam też na poduszkę, ale ta została wysłana wczoraj i kurierem pocztowym 24 h, więc dziś, max jutro powinna być. Chyba że kurier też zaginie po drodze!



Też kupuję buty elefanten. Są mięciutkie!
Tylko nie wiem, jakie na zimę wybrać. Żadne mi się nie podobają tak do końca. Mam dwa typy. Może któryś wybiorę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko nie rób awantury Paniom w okienku, bo one naprawdę nic do tego nie mają, a zawsze zbierają za wszystko, co na poczcie się dzieje. Poproś o spotkanie z kierownikiem listonoszy. :)
 
dziewczyny, które biorą femibion natal2, bierzecie dodatkowo wit d3? bo nie wiem co mam zrobić, lekarka kazała brać witd3 ale nie wiem czy wzięła pod uwagę fakt, że łykam femibion ;)
 
reklama
Hej dziewczyny ledwo nadążam z czytaniem was u manie dziś zaczyna się 12 tydzien trochę męczą mnie mdlosci i strasznego mam lenia gdybym mogła przelezalabym cały dzień w łóżku. Jak zachęcanie dzieci do sprzątania swoich zabawek bo u mnie z tym tragedia ciągle tylko przyciągają na później a ja dostaje szału nie powiem nawet ładnie się razem bawią i awantury coraz zadziej się zdarzają ale ze sprzątaniem u nich tragedia
 
Do góry