reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej,
siedzę w laboratorium od 8 i nie woem czy 10 osób w tym czasie przyjęli. Krew mnie zalewa na ten chory system. Kur%@ w zadnym innym mieście nie ma tak wywalonych kolejek jak tu. Materiał pobierają do 10, a przede mną jeszcze 15 osob. Szlag mnie trafi.

U nas było 173. Wczoraj profesor mówiła, że do 180 jest norma, więc nie ma co się stresować. Najważniejsze, że z dzidziusiem wszystko ok[emoji4]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Cieszę się ze z maluszkiem wszystko w porządku. Blondie współczuje [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak znam życie to ten otwarty zupełnie ucichnie. Ale myślę, że trzeba będzie od czasu do czasu tam zaglądać i dodawać nowe dziewczyny albo takie, które przespaly przeprowadzkę.

A na świecie dziwnej i dziwnej. Ludzie się nie uczą. To już było i bardzo źle się skończyło. Szczerze mówiąc czuje się coraz bardziej zaniepokojona o przyszłość.


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
siedzę w laboratorium od 8 i nie woem czy 10 osób w tym czasie przyjęli. Krew mnie zalewa na ten chory system. Kur%@ w zadnym innym mieście nie ma tak wywalonych kolejek jak tu. Materiał pobierają do 10, a przede mną jeszcze 15 osob. Szlag mnie trafi.
U nas to samo, ale pielęgniarka wychodzi i patrzy po skierowaniach czy są ciężarne. Dzisiaj w innej przychodni i też wyszła i pytała. Tylko, że było 6 przede mną z brzuszkami [emoji2]

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
U nas to samo, ale pielęgniarka wychodzi i patrzy po skierowaniach czy są ciężarne. Dzisiaj w innej przychodni i też wyszła i pytała. Tylko, że było 6 przede mną z brzuszkami [emoji2]

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
Ja idę prywatnie dziisiaj. A przede mną sama starszyzna, która musi poczekać aż im ktos powoe proszę, bo nie wejdą po osobie, która właśnie wyszła. Jestem taka wściekła, ze darłabym się tu na wszystkich.
 
Byłam dzisiaj na usg prenatalnym, mam jakoś niedosyt..z dzidzia wszystko ok, poza za szybko bijacym sercem 174 ud/min. Jak u was z tętnem? Dziecko kolejny raz źle się ustawilo i ciężko było je zbadać..ale jakoś się udało. Tak czy inaczej jakoś mi źle..do tego jestem przeziebiona ;(
Moja w 13tc na prenatalnym tez miala ok 170 ud/min powiedziala doktor ze na tym etapie tak moze byc

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja idę prywatnie dziisiaj. A przede mną sama starszyzna, która musi poczekać aż im ktos powoe proszę, bo nie wejdą po osobie, która właśnie wyszła. Jestem taka wściekła, ze darłabym się tu na wszystkich.
To wejdź i powiedz pielegniarce, że jesteś w ciąży. Powinni cię przyjąć poza kolejnością

Zrobię krupnik, a na drugie z mięsa na krupik potrawke z warzywami [emoji4] dzieki za pomysły [emoji8]

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
Też czekam na kuriera z gemini :) ja będę używać witaminer prenatal z kwasami dha i na zmianę femibion na 2 I 3 trymestr. Szczerze polecam ta aptekę, różnice cenowe są bardzo duże. Praktycznie wszytko staram się tam kupować :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też czekam na kuriera z gemini :) ja będę używać witaminer prenatal z kwasami dha i na zmianę femibion na 2 I 3 trymestr. Szczerze polecam ta aptekę, różnice cenowe są bardzo duże. Praktycznie wszytko staram się tam kupować :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No ja wydałam tam teraz ponad 300, bo jeszcze kupiłam Entitis dla Jaśka. A jakby któraś potrzebowała Bepanthen, to na wapteka.pl kupiłam 2x(100g+30g) za 65zł z przesyłką. Cena rewelacja. No i polecam DHA podczas karmienia kontynuować, nie tylko przy witaminach zostawać.
 
Do góry