reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Gratuluje wizyt!!!! Świetnie że wszystko w porządku!!! Ja wizyta w środę .
I albo Wasza siła sugestii albo mi też się coś w brzuchu kręci:p

No musi być jednogłośnie żeby potem nie było nieporozumień że powołałyśmy się same buhahah.
 
reklama
Aśka Grubaśka ja tez mam termin na 16.05 :)
z tym, ze musze w sumie podpytac bo dzidzia zazwyczaj o 5 dni młodsza jak z om
 
Aaaaa, co do ruchow to jutro zaczynam 14tc (z usg około 13tc2 dni) i nie czuje ruchow ;)
Z Emilką w 1wszej ciazy czułam w 16tygodniu <3
 
Jak grupę założę to się nie da wejść przez aplikację. Wątek zamknięty będzie taki jak ten w panelu głównej strony jak są wszystkie te przyszłe mamy staramy się itp będzie się gdzieś wyświetlał nam watek majowe mamy 2017 zależy gdzie anislu go umieści ale poinformuje nas o tym
Kurcze dobrze by było abyśmy mogły nadal z aplikacji korzystac

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje wizyt!!!! Świetnie że wszystko w porządku!!! Ja wizyta w środę .
I albo Wasza siła sugestii albo mi też się coś w brzuchu kręci:p

No musi być jednogłośnie żeby potem nie było nieporozumień że powołałyśmy się same buhahah.
Bez przesady :D nie jesteśmy dziećmi :) jak ktoś ma odmienne zdanie, niech zgłasza do końca jutrzejszego dnia swoje propozycje i przejdzmy szybciej na zamknięty, bo mówiąc szczerze nawet zbytnio nie chcę tu wrzucac ani zdjęcia brzuszka, ani co do zdjęcia Maluszka nie byłam przekonanaa, aby wrzucać :)
 
Ostatnia edycja:
Ja dzisiaj znowu mdlosci i wymioty od rana a to juz 15 tc. Ile to jeszcze potrwa? Przy corce az do 5 miesiaca sie meczylam. Mam tabletki przeciw wymiotne ale dopadly mnie skutki uboczne i musiałam odstawic. Chociaz i tak teraz jest juz lepiej. Ja wizyte u swojej gin mam 14.11. Ponownie bedziemy podgladac pleć. Bedzie to juz 16tc. Moze tym razem zobaczymy. Mam juz córkę która tak bardzo chciałam miec wiec teraz mi obojętne. Byle zdrowe sie urodzilo. Chociaz mąż odprawia modły o chłopaka :))
Gratuluje wszystkim mamom pozytywnych wiesci i poznania plci.
 
Pinki główny moderator to bez dwóch zdań :) ja mogę jej pomóc :)

Mi z tego kalendarza wychodzi córka. I tak czuje, że tak będzie mimo, że chciałabym inaczej, no ale ;)

Rukmini- masz synalka, zobaczysz jak będzie się troszczył o młodszą siostrzyczkę :) dziewczynki są super :)

Co do ruchów to pytałam dziś swojej lekarki i powiedziała, że bardzo możliwe, że je czuje. Bo mi sie wydaje że to te bulgotki a nie jelitowe ;)
 
Ja tez chce!!!! U mnie dopiero 12t1d.. Wiec do tych "bulgotkow" jeszcze troooche. Fascynuje mnie to.. Jakos nie moge sobie nawet wyobrazic takiego uczucia ;-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
z początku jest to bardzo delikatne i tylko od czasu do czasu, ale z każdym dniem będzie więcej i wyraźniej :) to jest cudowne w ciąży :) Chociaż pod koniec boli ;)
 
Do góry