reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Gratuluje wszystkim dziewczyna udanych wizyt i usłyszanych serduszek!!!

Ja też dzisiaj byłam na wizycie i nie jest dobrze bo zamiast 8tygodniowego zarodka zobaczyłam 5tygodniowy pęcherzyk,wczoraj robili mi bete w szpitalu i pasuje do 5tc jutro mam iść powtórzyć bete i popołudniu się dowiem czy przyrasta czy straciłam maleństwo.
 
Gratuluje wszystkim dziewczyna udanych wizyt i usłyszanych serduszek!!!

Ja też dzisiaj byłam na wizycie i nie jest dobrze bo zamiast 8tygodniowego zarodka zobaczyłam 5tygodniowy pęcherzyk,wczoraj robili mi bete w szpitalu i pasuje do 5tc jutro mam iść powtórzyć bete i popołudniu się dowiem czy przyrasta czy straciłam maleństwo.
Jestem z Tobą! Daj koniecznie znać.
 
Ja leczylam zeby w 3 trymestrze wiem ze przy niepoleczonych może się podnosić crp a to wpływa na przedwczesny poród. Tylko należy poinformować dentyste ze jest się w ciąży. A jeśli chodzi o lactovaginal to na pewno można go stosować w ciąży, lekarz w pierwszej ciąży mi zalecił przy każdym korzystaniu z basenu.

O dobrze że napisałaś o basenie bo mam zamiar chodzić jeśli gin nie będzie widział przeciwskazań a Lactovaginal zakupie zapobiegawczo.

Wieczór siedzę w wannie i mdli mnie i jestem głodna. Co zrobić? Chyba zjem ale nie wiem co bo mi nic się nie chce? Mąż dzisiaj sama nie wiesz czego chcesz. A ja ze no właśnie i wiesz jakie to jest straszne uczucie? Zjadla bym coś, nie wie co a tak naprawdę nie wiem czy wogole. Hehheh dylematy których nikt oprócz kobiet w ciąży nie zrozumie

Złapał mnie taki dylemat koło 20.00
No sama nie wiedziałam co chce zjeść. Skończyło się na 2 mielonych z musztardą pycha [emoji39]

Dziewczyny jestem po wizycie. Widzialam serduszkoo, ale cudowny widok *.*

Teraz bedę świętowała chlebem z musztardą i kiełbaska taką mocno wędzoną ha, mmm :D

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluje!

Cześć, są bliźniaki. Dżizaz....:errr::errr:

Wow moje gratulacje super! [emoji846]

Gratuluje wszystkim dziewczyna udanych wizyt i usłyszanych serduszek!!!

Ja też dzisiaj byłam na wizycie i nie jest dobrze bo zamiast 8tygodniowego zarodka zobaczyłam 5tygodniowy pęcherzyk,wczoraj robili mi bete w szpitalu i pasuje do 5tc jutro mam iść powtórzyć bete i popołudniu się dowiem czy przyrasta czy straciłam maleństwo.

Sabrina trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze Fasolki, Groszki, Kropki i Bliźniaki! Obyście w komplecie doczekały maja
Dziękuje za słowa otuchy! Sporo mi dały, jednak dzisiaj ostatecznie pożegnaliśmy sie z małym Roninem i będziemy czekać na zakończenie tej historii juz bez happy endu. Pewnie będę Was z zazdrością podglądać
 
Jezu dziewczyny ale wy smaka potraficie narobić, szkoda tylko że jednak nic z tego nie dalabym rady wcisnąć w siebie :( dziś szłam na przystanek autobusowy, pewno ludzi wszędzie a mój żołądek stwierdzili że pozbyje się śniadania :) mina ludzi bezcenna, stalam w krzakach i wymiotowalam .......

Imbir, woda, częste jedzenie nie pomaga a jak wy sobie radzicie ? Nawet w nocy muszę coś zjeść bo inaczej spać nie mogę.....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry