reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja też muszę czekać jeszcze przynajmniej 1,5 tygodnia żeby zobaczyć swoje maleństwo. Termin z miesiączki 06.05 ;)




Dziewczyny czy któraś z Was leciala samolotem na początku ciąży ?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co wiem to lot samolotem we wczesnej ciazy nie jest wskazany. Jesli kobieta musi lecciec to najlepiej miedzy 18 a 24 tyg. Po 35 tyg nie wpuszczaja do samolotu. I trzeba przedewszystkim miec zaswiadczenie od lekarza ze nie ma przeciwskazan do lotu
Ja bede leciec w lutym i nie wiem czy to dobry pomysl

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też muszę czekać jeszcze przynajmniej 1,5 tygodnia żeby zobaczyć swoje maleństwo. Termin z miesiączki 06.05 ;)




Dziewczyny czy któraś z Was leciala samolotem na początku ciąży ?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja teraz będę miała maraton samolotów od niedzieli. Przez 2 tyg będę leciała 3 razy :). Boisz się lotu w ciąży?
 
Ja teraz będę miała maraton samolotów od niedzieli. Przez 2 tyg będę leciała 3 razy :). Boisz się lotu w ciąży?
Z tym lataniem to dużo różnych opinii. Podobno niebezpiecznie jest po skończonym 6mc. Musisz mieć pozwolenie a nawet jak je masz to linia może odmówić. Ja będę leciała też w styczniu i będę kończyła 6mc. Oczywiście jeśli będę się źle czuła to przemyśle sprawę.
 
Ja właśnie nie wiem jak to jest z samolotami. Lekarz mnie pytal czy mam w planach lot samolotem w najbliższym czasie. Powiedzialam ze nie, stwierdził ze to dobrze w takim razie. Nie pomyślałam o tym zeby spytac czemu pyta...

 
Odebrałam wyniki. Jest dobrze. Progesteron w normie :) uffff beta 3036, 5 tc....będę spać spokojnie...myślicie aby bete powtórzyć w pt?
 
Ja właśnie nie wiem jak to jest z samolotami. Lekarz mnie pytal czy mam w planach lot samolotem w najbliższym czasie. Powiedzialam ze nie, stwierdził ze to dobrze w takim razie. Nie pomyślałam o tym zeby spytac czemu pyta...

Naczytalam się wiele opinii na ten temat. Wiadomo, że latanie w ciąży ogólnie nie jest wskazane, zmiana ciśnienia itp. Ogólnie pierwszy trymestr jest niebezpieczny i bez latania. Czasami zarodek jest słabo zagniezdzony i lot niestety przyspiesza poronienie, co nie znaczy, że do tego by nie doszło. W pierwszym trymestrze trzeba na siebie dmuchać i uważać ale trzeba też normalnie żyć. W necie ile ludzi tyle opinii dobrych i złych. Będę się modlić żeby wszystko było ok i cało wrócić do domu.
 
Dziewczyny..z moich objawów bola mnie piersi i trochę brzuch...ale za to hormony szaleją! Nie idzie że mną wytrstmac.. ja sama ze sobą a nie mogę :( moi pracownicy ciągle się pytają czemu chodzę raka znerwicowana...Masakra
 
Dziewczyny..z moich objawów bola mnie piersi i trochę brzuch...ale za to hormony szaleją! Nie idzie że mną wytrstmac.. ja sama ze sobą a nie mogę :( moi pracownicy ciągle się pytają czemu chodzę raka znerwicowana...Masakra
Korek, po tygodniu zaczyna przechodzić. Ja tak miałam zachowywała się jak na @, to wyrzut hormonów tak działa. Nie terroryzuj pracowników - to zabronione ;)
 
reklama
Dziewczyny..z moich objawów bola mnie piersi i trochę brzuch...ale za to hormony szaleją! Nie idzie że mną wytrstmac.. ja sama ze sobą a nie mogę :( moi pracownicy ciągle się pytają czemu chodzę raka znerwicowana...Masakra

Nie przejmuj sie. Ja tez czasem nie radzę sobie z emocjami i moi pracownicy na tym cierpia[emoji14]ale może jakos mi wybacza. Tłumacze sobie caly czas ze jestem w ciazy i mam prawo [emoji23]

 
Do góry