reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Napisz co u Ciebie.Jak się czujesz.
Mnie dziś w nocy obudził ból macicy pulsujący , jakby małe skurcze, po 2 minutach ustąpiły . Dziś nic złego się nie dzieje ale się przestraszyłam i zastanawiam się czy nie powiedzieć w pracy o ciąży choć pierwsza wizyta dopiero w poniedziałek. Ale pomyślałam , że jak będą wiedzieć to mnie może trochę oszczędzą i nie będę musiała dźwigać
Witajcie, siedzę w pracy i postanowiłam zajrzeć :-)
Czuje się lepiej, tzn kluje mnie ciągle raz w lewym raz w prawym ale już ma takiego bólu, wczoraj praktycznie całe popołudnie przelezalam,
Równo za tydzień wizyta, tak się stresuje
Witam nowe majoweczki [emoji2]
Akpuroks bardzo mi przykro z powodu straty, ale tak sobie myślę może idź do innego lekarza, czasem lepszy sprzęt i coś będzie widać

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, siedzę w pracy i postanowiłam zajrzeć :-)
Czuje się lepiej, tzn kluje mnie ciągle raz w lewym raz w prawym ale już ma takiego bólu, wczoraj praktycznie całe popołudnie przelezalam,
Równo za tydzień wizyta, tak się stresuje
Witam nowe majoweczki [emoji2]
Akpuroks bardzo mi przykro z powodu straty, ale tak sobie myślę może idź do innego lekarza, czasem lepszy sprzęt i coś będzie widać

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mayllah, ja miałam podobnie kilka dni temu. Pisalam tu na wątku, że złapał mnie silny ból brzucha, skurcz. Okropny, aż odbiera oddech. Byłam pewna, że to koniec. Teraz jest ok, nic złego się nie stało. Czasami coś tam zabili tak jak zawsze. Myśl pozytywnie i wszystko będzie dobrze :)
 
Punky sky- zaglądałam z ciekawości do kwietniowych mam i fajnie opracowały swoją listę. Uniknęły problemu braku przejrzystości . Może podpatrzymy pomysł? [emoji4] [emoji4]


 
Niestety. W macicy nic. Albo pozamaciczna której jeszcze nie widac albo poronilam samoistnie

Kurcze, bardzo, bardzo mi przykro :( ale po samoistnym poronieniu możesz od razu starać się o dziecko, nie musisz mieć robionego zabiegu....
Jakie miałaś symptomy?

powiedziałam dziś dyrce, że jutro ide do gina i ide na zw. Pożegnałam się z koleżanką z grupy, łzy się polały :((( nigdy mi się z nikim tak dobrze nie pracowało jak z nią :( no i dzieci zostawiłam :((( smutno trochę....Ale będę ich od czasu do czasu odwiedzać.
 
Witam się,

ja dopiero będę testować w przyszłym tygodniu, ale już teraz trzymam kciuki za was wszystkie !!! Jeśli się uda pod koniec maja miałabym termin, wtedy na pewno się do was wproszę :)
 
Dziewczyny dziwna sprawa chociaż czytałam, że to normalne. Krwawię lecz tak delikatnie, jestem w 4 tyg. Poczekam do jutra. Jeśli wtedy się nasili dzwonię do dr. Podobno może to być tzw krwawienie implantacyjne i jeśli nadal nam ból piersi ( a mam) i krwawienie nie jest ciemne i intensywne to jest ok. Miałyście tak ?
 
Ja przełożyłam wizytę na jutro bo po zrobieniu kupy (przepraszam za dosłownosx) zauważyłam dużo śluzu zabarwienego na różowo, i się wystraszylam :-( moja gin powiedziała że jak zaczelabym krwawic krwią to od razu do szpitala

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dziwna sprawa chociaż czytałam, że to normalne. Krwawię lecz tak delikatnie, jestem w 4 tyg. Poczekam do jutra. Jeśli wtedy się nasili dzwonię do dr. Podobno może to być tzw krwawienie implantacyjne i jeśli nadal nam ból piersi ( a mam) i krwawienie nie jest ciemne i intensywne to jest ok. Miałyście tak ?
Może to być krwawienie implantacyjne ale każde krwawienie chyba należałoby skonsultować.... tak myślę


Dziewczyny, a mnie martwi ten brzuch, że mnie mniej boli niz 2-3 dni temu.....prawie wcale :( może nic tam już nie rosnie...mam schizy!!! Bolą waz brzuchy non stop???

mayllach- dobrze, że przełożyłaś na jutro, lepiej to sprawdzic

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
zapmarta- zapraszamy :)
 
Do góry