reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej dziewczyny:) odebrałam powtórkę bety z piątku (pierwszą robiłam w pon.) i wszystko rośnie jak powinno:) mam jedną wątpliwość: mam umówionych dwóch ginekologów, jeden na 14.09 drugi na 19.09, wszystko przez to że nasluchalam sie niefajnych rzeczy o moim dotychczasowym pewniaku - czy jeśli więc jeden lekarz założy mi kartę ciąży to mogę przenieść się do innego?

I czy gdy wybieracie lekarza to patrzyłyście na to czy pracuje w szpitalu?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie patrzę na to czy lekarz pracuje w szpitalu. Najważniejszy jest sprzęt i jakość obslugi[emoji6] Ja uwielbiam mojego lekarza a sprzęt ma wypasiony.
 
  • pauli_ne - gratulację, troszkę ci zazdroszczę, tego pierwszego spokoju, już wiesz na 100% , że jest , słychać i widać. Ja przy mojej Justynie jak usłyszałam pierwsze bicie serca to się poryczałam.
  • dadzi- u mnie podobnie z roztargnieniem, taka zawieszona jestem, otumaniona nie wiadomo czym. Ja w domowych papciach poszłam dziecko do przedszkola zaprowadzić, a jak odbierałam, to dziecie wyszło w skarpetkach :szok: z przedszkola. Do lodówki schowałam portfel, albo nieraz chodzę z pokoju do kuchni i się zastanawiam co ja miałam zrobić. No i wiecznie ziewam. Już się nie mogę doczekać poniedziałku, bo chcę iść na L4. Dziś w pracy było kiepsko i tak do soboty. Pracuję w sklepie , teraz zmiana popołudniowa i wiadomo, obrót gotówki jest a ja zamyślona, w innym świecie, palete z towarem trzeba rozładować a ja dźwigać teraz nie powinnam. Ciężki tydzień przede mną i troszkę się boję czy coś złego się nie wydarzy. Jedyne co takie pozytywne zauważyłam , to mam teraz jakąś manię sprzątania i chęć wyrzucania rzeczy, które zostawiałam , bo albo było mi szkoda wyrzucić albo na zasadzie "przyda się". Teraz wyrzucałabym wszystko :oo2:
  • zfieszak - co do lekarza , na razie idę do mojej prywatnie , ona nie pracuje w szpitalu, prowadziła moją poprzednią ciąże. Byłam z niej zadowolona, ale ma też koleżankę po fachu (razem pracowały w jednym szpitalu) i u tej drugiej robiłam genetyczne. Sprzęt ma super , bardzo rzeczowa i wszystko wyjaśnia, podobno jest bardzo dobrym specjalistą od USG. No i chciałam właśnie , żeby ona prowadziła moją ciążę. Na razie idę do mojej bo do niej szybciej się dostanę, a zależy mi na czasie. Myślę, że nie będzie problemu ze zmianą lekarza . pacjent zawsze ma prawo zmienić, w końcu to nasze życie i naszego dziecka a nie lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Ja przez ostatnie dwa dni pralam w płynie do płukania a płukalam w płynie do prania... Od tak pomyliłam komory ;-) dziś dopiero mąż mi uwagę zwrócił
Buhaha, dobre! A po praniu się nie skapnelas ze coś nie tak? Wychodzi na to że te proszki, plyny to głównie działają na naszą psyche. Ja teraz kupiłam kapsułki do prania ariela i nie używam płynu do płukania bo jest piękny zapach po nich[emoji1]
 
Taa, ja dzis wywaliłam prostownice do kosza, zamiast schowac do pudełka. Dzisiaj narazie czuje sie super. Czemu tak jest, ze jednego dnia slabo, drugiego ok? Tez tak macie?
 
Ja dzisiaj nie śpię od 4.... A przez ostatnie dni nie mogłam z łóżka się zwlec... W dodatku strasznie nogi mnie rwaly :-(
 
Ja też strasznie roztargniona jestem, muszę porządnie się skupić nad tym co robię żeby głupot nie zrobić :) haha nawet przy gotowaniu ;) A zmęczenie straszne, zanim zasne mija wiecznosc.....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry