reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
zauważyłam , że majówki na głównym forum przyszłych mam już są . I co zaczynamy tam pisać ? co do oglądania wózków itd nic a nic na razie o tym nie myślę . Jedyne o czym myślę związanego z przyszłością po porodzie to jak zorganizować pokój dzieci . Mam ciuchy po córce , jak będzie córa nie będzie trzeba kupować w ogóle a jak chłopak to na początek bodziaki są , bo głównie białe , gorzej później . Tak czy siak jak pomyślę o przejrzeniu wszystkich pudeł z ciuchami dla maluszków i tymi zabawkami dla maluszków i to wszystko razem w jednym pokoju u mojej córki , gdzie ona ledwo co się mieści ze swoimi ciuchami i zabawkami to mi się słabo robi. I nie chodzi, o to , że tyle zabawek i ciuchów córa ma ale mamy u niej stary segment i tam sa też nasze rzeczy. Trzeba będzie jakoś to przekombinować .
 
zauważyłam , że majówki na głównym forum przyszłych mam już są . I co zaczynamy tam pisać ? co do oglądania wózków itd nic a nic na razie o tym nie myślę . Jedyne o czym myślę związanego z przyszłością po porodzie to jak zorganizować pokój dzieci . Mam ciuchy po córce , jak będzie córa nie będzie trzeba kupować w ogóle a jak chłopak to na początek bodziaki są , bo głównie białe , gorzej później . Tak czy siak jak pomyślę o przejrzeniu wszystkich pudeł z ciuchami dla maluszków i tymi zabawkami dla maluszków i to wszystko razem w jednym pokoju u mojej córki , gdzie ona ledwo co się mieści ze swoimi ciuchami i zabawkami to mi się słabo robi. I nie chodzi, o to , że tyle zabawek i ciuchów córa ma ale mamy u niej stary segment i tam sa też nasze rzeczy. Trzeba będzie jakoś to przekombinować .
Nie przejmuj sie. Ja w ogóle nie mam pokoju dla dziecka. Na początek moze byc z nami w sypialni ale na dluzsza mete musimy sie przeprowadzic

 
zauważyłam , że majówki na głównym forum przyszłych mam już są . I co zaczynamy tam pisać ? co do oglądania wózków itd nic a nic na razie o tym nie myślę . Jedyne o czym myślę związanego z przyszłością po porodzie to jak zorganizować pokój dzieci . Mam ciuchy po córce , jak będzie córa nie będzie trzeba kupować w ogóle a jak chłopak to na początek bodziaki są , bo głównie białe , gorzej później . Tak czy siak jak pomyślę o przejrzeniu wszystkich pudeł z ciuchami dla maluszków i tymi zabawkami dla maluszków i to wszystko razem w jednym pokoju u mojej córki , gdzie ona ledwo co się mieści ze swoimi ciuchami i zabawkami to mi się słabo robi. I nie chodzi, o to , że tyle zabawek i ciuchów córa ma ale mamy u niej stary segment i tam sa też nasze rzeczy. Trzeba będzie jakoś to przekombinować .
To znaczy ze przenosimy sie tam?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak przenieść to co już napisaliśmy, pewnie moderator to zrobi. Ale śmiało zapraszam na nowy wątek w końcu to będziemy mamami 2017 :)
 
reklama
Do góry