reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej :-) Ja mam termin wizyty na poniedzialek nastepny, bo gin powiedzial, ze szkoda moich pieniazkow bo nie bedzie nic widac. Ale za tydzien bedzie zarodek :-) Ale mimo to, ze przelozylismy wizyte to rozmowa z nim troche mnie uspokoila no i poczekam ten tydzien na wizyte :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej :-) Ja mam termin wizyty na poniedzialek nastepny, bo gin powiedzial, ze szkoda moich pieniazkow bo nie bedzie nic widac. Ale za tydzien bedzie zarodek :-) Ale mimo to, ze przelozylismy wizyte to rozmowa z nim troche mnie uspokoila no i poczekam ten tydzien na wizyte :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno jestes spokojniejsza:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mają sklepy w Polsce. A jak nie ma w twoim mieście to wejdź na ich stronę w necie. Często mają dużo ofert i wyprzedaży. Gwarantuję, że mają super ubrania. Ja mieszkam w Anglii i raz w roku są ogromne wyprzedaże, wszystko 50% taniej. Robię zakupy małemu na cały rok(kurki, bluzy, spodnie itp). To są ubrania na pokolenia, które łatwo później sprzedać na ebay lub allegro w pl.
O faktycznie maja nawet str w jezyku polskim:)
A my ostatnio z mężem czytalismy sobie imiona i komentowalismy jakie nam sie podobały. Wy macie juz jakies typy ? Dla mnie to będzie jeden z trudniejszych wyborow



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
jej, ale naskorbałyście ;)

Co do witamin dla kobiet w ciąży to ja też słyszałam, że dziecko duże się rodzi ;) ale nie wiem ile w tym prawdy bo brałam przy starszej witaminy i urodziła się 3300 a przy młodszej nie i urodziła się 3900 ;) była naprawdę sporym bobasem ;) Myślę, że nie trzeba brać witamin jak odżywiamy się racjonalnie. Przy młodszej musiałam brać żelazo tylko, bo miałam niedobory, Teraz oczywiście biorę folik i zdrowo jem. Co do kawy to zawsze piłam dwie max trzy teraz pije jedną rano, ale bardzo słabą.
Z zachcianek, jestem ciągle głodna! i mam ochotę bardziej na słone niż słodkie. Nawet lody które kocham przestały mnie pociągać ;) do tego cycki bolą i brzuch, węch trochę wyostrzony ale nie za bardzo i sikam co 20 minut :p A tak to dzisiaj tryskałam energią ale też łatwo było mnie wytrącić z równowagi. Wahania nastroju ;)
Co do rzeczy dla dzieci to jeszcze nic nie oglądałam. Na zakupy przyjdzie czas. Wózek pewnie dostane od brata, bo jego synek wyrośnie i pewnie sporo innych rzeczy też. Wózek jest ok, bardzo mi się podoba, firmy Jane model Rider. No chyba, że ich synek jeszcze będzie w nim śmigał, bo w maju będzie miał rok i 8 miesięcy to coś kupimy. Zakup wózka to będzie czysta przyjemność, kocham wózki heheh :) Podoba mi się właśnie ten Jane ale też Mutsy jest spoko.
Za to już myślałam nad remontem, takimi malutkimi zmianami ;) och ale będzie cudnie :)
 
reklama
Wszyscy maja imiona a my nie :( my chcemy imie w miarę międzynarodowe zeby zarówno w Polsce i za granica było łatwe do wymowienia no nie mieszkamy w polsce. Cos jak Adam, Daniel, Anna Natalia


 
Ostatnia edycja:
Do góry