reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Paulina, super ze widziałaś pęcherzyk, nie wiem jak ja wytrzymam do 13 września, wrrr dwa tygodnie jeszcze.
Ja co chwile sprawdzam wyniki bety ale nic nie ma :-( mają być wieczorem ale ja taka niecierpliwa jestem, że wszystko chciałbym już :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bety wcale nie robilam. Po dwoch testach zadzwonilam do gina zeby sie umowic na termin. Kazal przyjsc od razu nast dnia. Zdziwilo mnie to ze tak wcześnie. Ale zrobiono mi od razu wszystkie badania i mam przyjść znow za tydzien

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja wlasnie wróciłam od gina. Duzo nie bylo do zobaczenia. Tylko pecherzyk. Termin mam na 1 maja :)
Kolejna wizyta za tydzień

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom


Super:)Fajnie ze Cie tak szybko przyjal i kolejna znow za tydzien:)

Do mojego gin trudno sie dostac chyba ze cos sie dzieje...Ale zawsze odbierze telefon lub odpisze na sms-a
 
Super:)Fajnie ze Cie tak szybko przyjal i kolejna znow za tydzien:)

Do mojego gin trudno sie dostac chyba ze cos sie dzieje...Ale zawsze odbierze telefon lub odpisze na sms-a
No właśnie lekarz bardzo fajny, pierwszy raz bylam u niego, koleżanki bardzo chwalily. Pierwszy raz jak zadzwonilam w piatek powiedzieli ze na ten tydzień nie maja wolnych terminow, zebym zadzwonila w poniedziałek, bo czesto sie cos zwalnia, i wczoraj dali mi termin na dziś ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie lekarz bardzo fajny, pierwszy raz bylam u niego, koleżanki bardzo chwalily. Pierwszy raz jak zadzwonilam w piatek powiedzieli ze na ten tydzień nie maja wolnych terminow, zebym zadzwonila w poniedziałek, bo czesto sie cos zwalnia, i wczoraj dali mi termin na dziś ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Kierujesz sie rowniez wyborem lekarza ktory pracuje w szpitalu gdzie planujesz rodzic?
Ja tak wybrałam.Chociaż nie mam szczescia do ginekologow.Albo mało mowi i wszystko trzeba wyciagac ale za to dobry fachowiec...Albo jakis gbur i buc:)
 
Hej, mi z obliczeń wynika, że poród na 4 maja. Do lekarza idę teraz 1 września i tylko się obawiam, czy to nie za szybko żeby widzieć cokolwiek? To moja pierwsza ciąża pełna obaw, ponieważ mam niedoczynność tarczycy, a do endokrynologa dopiero w październiku.. Nie wiem co teraz z tym fantem :/
Hej, jestem z kwietniowek podczytuje Was. Idz do endo prywatnie, zrób sobie koniecznie tsh i ft4 przed wizytą. Tsh szybko wzrasta w ciazy i trzeba zwiększyć dawkę hormonów, nie czekaj do pazdziernika. Wys poziom tsh źle wpływa na płód i w ogóle utrzymanie ciazy.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
lekarz na tak wczesnej wizycie potwierdzi ciąże ale nic innego, nawet karty ciąży się nie zakłada, ale myślę, że lepiej iść, zleci już badania i umówi następną wizytę na której powinno być już serducho ;)
 
reklama
Kierujesz sie rowniez wyborem lekarza ktory pracuje w szpitalu gdzie planujesz rodzic?
Ja tak wybrałam.Chociaż nie mam szczescia do ginekologow.Albo mało mowi i wszystko trzeba wyciagac ale za to dobry fachowiec...Albo jakis gbur i buc:)
Szczerze mówiąc kierowalam sie opinia znajomych którymi opiekowal sie on w ciazy, na internecie tez ma bardzo dobre opinie, nie mieszkam w PL od kilku lat, tam mialam bardzo dobrego lekarza ale tu musialam szukac nowego. Ale ma bardzo dobrze wyposażony gabinet. Tyle sprzetu nie widzialam nigdy wcześniej u lekarza. Zrobil mi od razu usg piersi co mnie zdziwiło, pobral material do cytologii, usg, pielegniarka pobrala mi 3 probki krwi od razu, mocz, zmierzyla ciśnienie, zważyla. Bylam pozytywnie zaskoczona, wiec raczej zostane przy tym lekarzu. Moja wizyta trwala ponad pol godziny, duzo rzeczy mi wyjasnil, zadawal duzo pytan.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry