reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Byłam wczoraj na usg prenatalnym ale moje dziecko ułożyło się tak źle ze lekarz nie dał rady nic zbadać ;) leżałam chyba 20 min a on próbował go jakoś lepiej ustawić ale dziecko pokazało nam faka i nie chciało żeby je oglądać ;) idę za tydzień. A tak się nastawilam ze zobaczę czy wszystko ok i może poznam płeć a tu nic..
 
Byłam wczoraj na usg prenatalnym ale moje dziecko ułożyło się tak źle ze lekarz nie dał rady nic zbadać ;) leżałam chyba 20 min a on próbował go jakoś lepiej ustawić ale dziecko pokazało nam faka i nie chciało żeby je oglądać ;) idę za tydzień. A tak się nastawilam ze zobaczę czy wszystko ok i może poznam płeć a tu nic..

To mały uparciuch ;) ja mam za półtora tygodnia i już nie mogę się doczekać
 
Dzien dobry dziewczyny. Witam nowe mamy [emoji8]
Ja pol nocy sie krecilam, brzuch mi przeszkadzal [emoji52] ale jak zwykle wstalam o 7 pelna energii, drugi trymestr pełna para, mdłości odeszły, piersi nie bola, żyć nie umierać [emoji3]

Ja sie wybralam na dlugi spacer z psem z samego rana, mimo ze sie ubralam jak eskimos trochę zmarzlam, 5 stopni na plusie [emoji52]

Mam dzis wolne i mialam zamiar polezec i odpocząć ale zmieniam plany i jade na zakupy [emoji16]

 
Byłam wczoraj na usg prenatalnym ale moje dziecko ułożyło się tak źle ze lekarz nie dał rady nic zbadać ;) leżałam chyba 20 min a on próbował go jakoś lepiej ustawić ale dziecko pokazało nam faka i nie chciało żeby je oglądać ;) idę za tydzień. A tak się nastawilam ze zobaczę czy wszystko ok i może poznam płeć a tu nic..
To moje chyba tylko jakies ulegle, wczoraj juz drugi raz pokazał co ma [emoji23][emoji23]

 
Dziewczynki,noc okropna[emoji22]
Ból krtani ze nie moge sliny przełknąć.Boli w klatce jak kaszle plus ciezko ta wydzieline odkaszleć.Nos zapchany.
Ide do lekarza zaraz.Jak sie okaze ze po msc znow mam zapalenie oskrzeli a na to wyglada to sie zastrzele i powaznie sie zaczne martwic o swoj stan i malenstwo:(
Jak wiecie jestem na L4 i nie chodze do pracy.Dmucham na siebie bardzo.Nie wiem juz co robie zle.
Milego dzionka kochane[emoji11][emoji173]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ale Cie meczy :(
Ale jak juz metody domowe nie dzialaja to lekarz koniecznie !!!
I nie martw sie dzidzius jest silny musisz w to wierzyc :))
Szybko wracaj do zdrowia :*

Ja ostatnio w poniedzialek bylam u tesciowej ona opiekowala sie wnuczkiem juz od poczatku cos mi nie gralo zaczelo go mocno kaszlec taki kaszel oskrzelowy pozniej doszedl katar i byl czerwony na twarzy a ona sobie z tego nic nie robi a dziecko 4 lata. Chwile posiedzielismy i na drugi dzien dzwonimy tam a oni z nim na pogotowiu byli w ten sam dzien co my bylismy bo tak bylo zle :(
Coz za babcie mam dla mojego dziecka :(
I modle sie tylko zebym ja nie byla chora :(
 
Super kolejna mamusia z Krakowa :)
Rety ja prenatalne mam 8 listopada i mam nadzieje ze dziecko ułoży sie dobrze do badania ;)
Ostatnio tylko chwile było mi dane dobrze go zobaczyć bo jak tylko sie zorientował ze mamusia podgląda to sie tak obrócił ze ciezko było cokolwiek zobaczyć ;/
Ciekawe po kim taki uparty :)))))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi idz koniecznie do lekarza i napisz co powiedzial.
Koniecznie dajcie znać czy dostalyscie cos na zaparcia. Mnie tez czesto męczą, chodze do toalety co kilka dni [emoji26]

 
Super kolejna mamusia z Krakowa :)
Rety ja prenatalne mam 8 listopada i mam nadzieje ze dziecko ułoży sie dobrze do badania ;)
Ostatnio tylko chwile było mi dane dobrze go zobaczyć bo jak tylko sie zorientował ze mamusia podgląda to sie tak obrócił ze ciezko było cokolwiek zobaczyć ;/
Ciekawe po kim taki uparty :)))))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ooo Ty tez z Krakowa super [emoji3]. Dziewczyny czy Któraś z Was widziała u siebie w Biedronce świerzaka Truskawkę? U Nas nie ma nigdzie a Tymek o niej marzył [emoji58] mogłabym zrobić przelew i zapłacić za wysyłkę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry