reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Naomi płacz ile wlezie, to Twoje emocje, jak potrzebujesz to płacz....

Janka to nic nie znaczy. U jednych są objawy ciąża obumiera, u innych nie ma a ciąża jest zdrowa i rośnie. Nie ma tutaj na to reguły.

Eh, smutno jakoś :( Ja też poranek jakiś nie najlepszy. Pokłóciłam się z córką, nie lubię :( Będzie mi smutno cały dzień. Chyba też się pójdę i wypłaczę :(
 
reklama
Dzadzi mnie też dzisiaj nie tak. Poszłam do małego nauczycielki czemu wniosku do poradni nie wysłała to tak kota ogonem odwróciła jakby to wszystko była moja wina, jakby mały był zaniedbany, a przecież P i dzieci są dla mnie wszystkim [emoji20]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez sie wkurzylam na wychowawczynie corki.Rozsadza dzieci ktore gadaja i przeszkadzaja.A ze moja corka i jej kolezanka nie gadaja to ich nie rozsadzila.Dziewczynki poszly do Pani ze to nie sprawiedliwe i je rozsadzila.Moja siedzi sama i kolezanka sama.Rozumiem ze dzieci jak gadaja to za "kare"Pani rozsadza ale grzeczne za co?Bo wszyscy?Takie male "suczki" rosna w szkole..

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
no są tacy nauczyciele, co uważają, że nie istnieje coś takiego jak dysleksja. Byłam jakiś czas temu na bardzo ciekawym szkoleniu właśnie na ten temat. Dysleksja jest i jak się ją szybko wykryje, co można zrobić już w przedszkolu (ryzyko dysleksji), można dziecku pomóc. Idź sama na własną rękę do ppp, zdiagnozują albo nie, ale będziesz wiedziała o co chodzi. Ja idę w listopadzie z córką.
 
no są tacy nauczyciele, co uważają, że nie istnieje coś takiego jak dysleksja. Byłam jakiś czas temu na bardzo ciekawym szkoleniu właśnie na ten temat. Dysleksja jest i jak się ją szybko wykryje, co można zrobić już w przedszkolu (ryzyko dysleksji), można dziecku pomóc. Idź sama na własną rękę do ppp, zdiagnozują albo nie, ale będziesz wiedziała o co chodzi. Ja idę w listopadzie z córką.
Jutro ma mi dac opinie, bo potrzebna jest jej opinia, zaswiadczenie od lekarza i pojade złożyć. Powiedzieli mi ze około miesiąca się czeka

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry