reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny ogladacie juz akcesoria dzieciece ale tak tylko w internecie?Ja nie moge sie powstrzymac ale boje sie zapeszac.Instagram mnie wciagnal na maxa:)Tam tyle fajnych inspiracji:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja oglądałam tylko w internecie. I żeby powiedzieć swojemu chłopakowi kupiłam 3pak skarpetek w HM :)
 
reklama
Witam kobietki, ja kawy nie pije od czasu pierwszej ciąży, odrzucilo mnie i tak do dziś. Co do wiadomości o ciąży wie tylko moja mama i mąż, nie chce mówić tak szybko ze względu na wcześniejsze poronienie.
Wizytę mam 8 września to będzie 6t3d, ciekawe czy juz coś zobacze :-) a z witamin biorę tylko folik, pójdę do lekarza to zobaczymy co będzie kazal brać. Jak byłam w drugiej ciąży która poronilam lekarz do którego chodziłam prywatnie kazal brac od początku mama Dha Premium, a jak trafiłam do szpitala to lekarz powiedział że w żadnym wypadku tego nie brać bo urodze 5kg dziecko, no i kogo tu słuchać...
 
Dziewczyny ogladacie juz akcesoria dzieciece ale tak tylko w internecie?Ja nie moge sie powstrzymac ale boje sie zapeszac.Instagram mnie wciagnal na maxa:)Tam tyle fajnych inspiracji:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatnio ogladalam wózki [emoji14]ale tylko ogladalam. Nie mam zamiaru nic kupowac do końca roku, chociaz kusii :)

 
reklama
Ja mam wszystko po młodym - jeśli będzie chłopiec. Tylko wózek będę musiała kupić :)
Ale szczerze to wolę kupić wszystko od nowa i niech będzie córka :)
 
Do góry