reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

Cześć dziewczyny,
I ja niesmialo dołacze.Termin z kalkulatora 1 maja:)
Bthcg z dzisiaj 1237 :)Termin u lekarza 12 wrzesnia.Mam za sobą 3 poronienia oraz jedna coreczke:)
Aby wytrwac do pierwszej wizyty
 
reklama
no hej dziewczyny :) wow, nie sądziłam, że tyla nas tutaj :) bardzo miło :)
Ja testowałam kilka razy, pierwszy raz w czwartek i nic ale zerknęłam na test po godzinie i mega krecha. Następnego dnia powtórka i nic, zero więc już lekka załamka ale coś czułam że jeszcze jest za wcześnie i mimo, że nie odczytuje się wyniku po czasie dłuższym niż 10 minut ten test jakoś został mi w pamięci. Kolejny zrobiłam w dniu @, której oczywiście nie dostałam i mała jasna krecha się pojawiła- to było w sobotę no i dziś po pracy zrobiłam, kreska bardziej widoczna ale dalej blada, ale widać ją :) Do lekarza idę 7 września, dwie córki już mam :) jestem podekscytowana ale tez się boję, bo jest jeszcze bardzo wcześnie ( raz poroniłam w 6 tc) jednak staram się myśleć pozytywnie :) Za wszystkie testujące trzymam kciuki!
 
Trzymam kciuki za wszystkie pozytywne testy :-)
Dadzi ja mam zamiar jeszcze zrobić pod koniec tygodnia będzie pewnie piękna gruba krecha :-)
 
reklama
trzymamy :))

A jak się czujecie? jakieś pierwsze dolegliwości? mnie ciągnie brzuch, bolą piersi i swędzą mnie. Nie mam ochoty na słodycze co jest dziwne bo je lubię, jem na słono :) i mam straszną ochotę na sok pomarańczowy, pije go litrami ;)
 
Do góry