reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Helenka, jak sobie radzicie z ta goraczka? U nas na szczescie nic sie nie dzieje ale nie chce zapeszac. Caly czas obserwuje malego.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak tak czytam to obawiam sie szczepien. My idziemy w poniedzialek.
Za to dzis placz od rana i big milk day. No to cycujemy. Teraz troszke spi, chyba ze zmeczenia juz...
Ostatnio caly czas mamy gosci i sie oblowilysmy w ubranka i zabawki :-) Od 20 lipca w lidlu rzuca ubranka dzieciece, fajne i w dobrej cenie. Juz sie szykujemy na zakupy :-)
 
Jak tak czytam to obawiam sie szczepien. My idziemy w poniedzialek.
Za to dzis placz od rana i big milk day. No to cycujemy. Teraz troszke spi, chyba ze zmeczenia juz...
Ostatnio caly czas mamy gosci i sie oblowilysmy w ubranka i zabawki :-) Od 20 lipca w lidlu rzuca ubranka dzieciece, fajne i w dobrej cenie. Juz sie szykujemy na zakupy :-)
O dobrze wiedziec, ze w Lidlu znowu beda ubranka ostatnio malo kupilam bo za pozno sie wybralam. Teraz bede czatowac[emoji16] sa fajne jakosciowo.

Moj tez dzis troche marudny, przysypia na chwile i sie budzi... A w taka pogode to i ja przy nim chetnie bym sie polozyla.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie ciekawa bylam jakie sa jakosciowo. Wyglada, ze beda juz takie na chłodniejsze dni, bluzy z kapturem, spodenki, beda tez bodziaki. Wszystkie fajne, kolorowe, z motywami bajkowymi. A Wy jak ubieracie swoje maluchy? Ja uwielbiam ubranka na takie slodziaki. Moja Natalka nosi wszystkie motywy, jest i roz od Babc, ale tez super wyglada np. w ubranku z motywem batmana. Nie mam jakis preferencji, albo ze roz dla dziewczynki, a niebieski dla chłopca. A jak to u Was wyglada? Pogadajmy o tematach przyjemnych ;-)
 
Moze troszkę lepiej i temp. 38 czopek podałam 5h temu ale marudna smutna walczę aby nawadniać bo cycek tez be juz nawet poszedł w ruch laktator i strzykawka bo picie butelki to tez problem. Tez nie wyobrażam sobie kolejnych szczepień
No wlasnie ciekawa bylam jakie sa jakosciowo. Wyglada, ze beda juz takie na chłodniejsze dni, bluzy z kapturem, spodenki, beda tez bodziaki. Wszystkie fajne, kolorowe, z motywami bajkowymi. A Wy jak ubieracie swoje maluchy? Ja uwielbiam ubranka na takie slodziaki. Moja Natalka nosi wszystkie motywy, jest i roz od Babc, ale tez super wyglada np. w ubranku z motywem batmana. Nie mam jakis preferencji, albo ze roz dla dziewczynki, a niebieski dla chłopca. A jak to u Was wyglada? Pogadajmy o tematach przyjemnych ;-)
Ja z kolei nie lubię różu wiec moja mala ma wszystkie inne kolory dużo bieli i szarości
 
Ja ubieram w rozne kolory, co prawda unikam rozu ze wzgledu na to ze to chlopak[emoji39]... A tak to bez ograniczen, u dziewczynki jest lepsze pole do popisu bo praktycznie wszystkie kolory pasuja, mozna zakladac i sukieneczke i spodenki. Ale jakos dajemy rade zeby bylo ladnie i ciekawie[emoji1] hehe nastepnym razem moze bedzie coreczka[emoji57]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :).My również zakładamy wszystkie kolory poza różem.Różową ma jedną grzechotkę,którą dostał.A propo grzechotek to Aleks zaczął się wczoraj bawić :D
 
Dzień dobry :)
My też ucieramy syna we wszystkie kolory pomijając różowy. Staram się, aby wszystko do siebie pasowało. Ubranek mamy od groma. Filip to pierwsze dziecko w rodzinie po długiej przerwie, więc wszyscy szaleją, zwłaszcza dziadkowie i wujek. Ja sama nie mogę się powstrzymać i często coś Młodemu kupuję przez internet. Już całe duże pudło za małych ubranek wyniosłam na strych, ale każde ubranko miał chociaż raz założone, co uwieczniałam na zdjęciach :)

Jak tam gorączki poszczepienne?

Miłego dnia :)
 
reklama
Do góry