reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Bry!
A my już po pobraniu krwi. Dzisiaj to aż dwie próbówki poszly :( ale syn byl bardzo dzielny. Płakał tylko przy ukluciu a potem już był spokojny. Teraz się poci jak dziki osioł przy cycu. W sumie ja też się pocę. 26 stopni w domu. Lecimy do lasu - może tam będzie chłodniej, jak nas komary nie zeżrą.


Co do szczepień to kiedyś nie było internetow i tego nawału informacji i czlowiek był jakoś spokojniejszy.
Tak jak Karlik pisze - trzeba zawierzyć sobie i zrobić zgodnie z wlasnym przekonaniem. Wybór mamy będzie zawsze najlepszy bo któż zna lepiej dziecie niż matka?

@Martussa82 - trzymajcie się obie. Dzisiaj magiczna trzecia doba. Może dość już będzie tego gorączkowania?

@MajaMaj - starszakowi na te nocne bóle może by pomogła ciepła kąpiel i masowanie? Ja jak byłam mała też przechodziłam te bóle wzrostowe.. masakra. Współczuję nocy.
 
reklama
Wiem, macie rację, że każdy powinien zrobić wedle własnych przekonań. I faktycznie za dużo tej wiedzy w Internecie...
Tak czytam Was jak macie dobrze (?) z mleczkiem i ile ściągacie...my wczoraj max 50ml, a tak to 30 w porywach 40ml, ale ściągam uparcie i Blankę przystawiam. Dużo tego nie mam ale zamiast samym mm choć trochę mojego cyca dostanie.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siedzimy już sobie na Powsinie i spieszę donieść, że bransoletka przeciw komarom działa. Pełno tego dziadostwa dookoła lata ale nas się jakoś szczególnie nie czepiają. Mlody fajnie śpi a ja zaczytuje głoda (ze śniadaniem się nie udało i tutaj też wszystkie lokale pozamykane jeszcze :( )
 
@waraai - jedna kupa problemu nie czyni :)
Mogła się panna upić pierwszą fazą Twojego mleka i stąd taka pienista kupa. Dopiero dwie, trzy pod rząd powinny wzbudzić Twoją uwagę.
 
Dziewunie, zakupiłam wczoraj a dziś już mam:
19553099_1497781923577269_265000744_n.jpg
 
Martussa- byle nie zeby.... a może im szybciej tym z głowy ;) daj znać czy w tym motylku łebek się nie poci strasznie.
Majmaj- ćwiczenia. Masz sile? Ja jeszcze nie moge przez to obniżenie ale jest lepiej wiec zacznę za miesiąc. Ja od dziś zrywam ze słodkim. Wracam na swoją dietę słodkie tylko własne i takie... zdrowe ;) trzymam za nas kciuki:)
Gabis- a przypomnij mi czemu jesteście na mm? Ja ściągałam w ub tygodniu po 30-50ml strasznie mnie to frustrowało a teraz jak jesteśmy bez ściągania to je jak wariat i najadą się na pewno.
Dziś była polozna w 7dni 350g wiec luzik.
Waraai- ja właśnie się podlaczylam żeby napisać ze małego druga dzisiejsza kupa to piana. Stawiam na koje odżywianie na wyjeździe. Niby menu degustacyjne w restauracjach lepsze od McDonalda ale zawsze to hotelowa kuchnia... albo stacja benzynowa.

Ogarniam temat wakacje w domu. Pranie i sorzatanie po wyjeździe, ta się chce ze mną pobawić, ta coś mi pokazać a młody nie chce spać.... No i moznaby dać coś dzieciom jeść- o sobie nie myśle....
A na zakupy choćby jedzeniowe to nie mam zupełnie jak skoczyć z mojej góry... poczekam na 19ta jak tata wróci ale o chlebie z GS mogę zapomnieć :)
Pogoda ciepła, miła, baaardzo wietrzna.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Może być, że to moje jedzenie, bo od kilku dni nie dałam rady ugotować obiadu i tylko zamawiamy..

Chciałabym dziś, ale panna świruje na grubasie. ;)
 
Ostatnia edycja:
Ale nam burza przeszła nad Wawą [emoji33].

Dziś mam spadek formy. Moje dziecię nie śpi... nie dogadujemy się dziś. Ja mu mówię "idź spać" a on "aaaauuuuj" i się gapi i cieszy.
1498735872-aaaaaa.jpeg


Próbowałam mu zrobić kokon...
1498735907-aaaaaa.jpeg

I tylko się wkurzył...

Chyba mu dam szlaban na smoczek. Może to go zmotywuje do spania [emoji46] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Burza była mocarna, fakt! U nas na Moko nawet grad padał, ciemno jak w nocy. Aż się Maryśka dziwiła, ale się nie dała oszukać i nie chciała spać ;)

Rano byłyśmy na spacerze, żeby nie latać w tym gorącu największym. I tak zgrzałam się jak prosiak. Chciałyśmy iść do Łazienek, a park zamknięty! Awaria kanalizacji. No w końcu Łazienki - awaria może się zdarzyć ;p No i zdążyłyśmy powrócić tuż przed burzą :) Panienka od powrotu nie ma chęci spać, więc na zmianę pije i zasypia w moich ramionach, a jak ją odkładam to jest protest. Więc się tak milutko kisimy w smrodku wspólnym ;P

@MajaMaj a co będziesz ćwiczyć? Ja się roztapiam! Ćwiczenia jakiekolwiek dopiero wieczorem :)

@mamaAWR dobrze wiedzieć, że opaska działa :D Jak ona się nazywała, przypomnij proszę :)

Aaa jeszcze co do szczepienia - my siłą rzeczy będziemy szczepić 5 w 1, bo przed operacją zrobimy tylko WZW B, żeby jej za bardzo nie obciążać. Musimy tylko kupić tę 5 w 1 skoro znika z rynku..
 
reklama
Już znalazłam, że opaska to Nobzee :D
Zanabędę też na pewno, bo na przełomie lipca i sierpnia jedziemy na wieś do teściów, co by mała sobie odsapnęła przed operacją i się nawdychała świeżego powietrza. A tam towarzystwa latającego i gryzącego jest od groma!
 
Do góry