reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Moja kuzynka jest dzis 12 dni po terminie. Od piątku w szpitalu.... Nic sie nie rusza. Czekają do wtorku (42 tydzien) i cesarka :(
Pierwsza ciąża.
 
reklama
@Lefkowa - w końcu!! Gratulacje!!! Super, że tak szybko poszło. Jak się czujecie?

@Olo32 - masz nerwy ze stali! Czy tam w szpitalu mają jakiś dalszy plan działania? Mówi się że rodząca nie powinna dwóch świtów oglądać, to Ty już chyba przetrzymałaś...

@Klaudia_i_nikodem - a co u Was? Jak sie trzymacie? Jak się ma nasz najstarszy?

My dzisiaj chyba przesadziliśmy ze spacerami. Byliśmy dwa razy, ale na Drugim Dominik już za chiny nie chciał spać. Zaraz się rozpłakał i trzeba było wracać. Cóż, może to jednak za dużo świeżego powietrza dla niego.
Za to w domu spał i spał cały dzień i teraz był problem z usypianiem na noc.. ech.. a już go zdążyłam pochwalić, że tak ładnie noce przesypia.
 
Gratulacje,no to ja i Olo na kolejce [emoji33][emoji43][emoji27] od tego czekania to wrzodów dostaniemy... Już zaczynają się nerwy...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lefkowa fantastycznie, witamy Anię!! :)


U nas wczoraj dzień na cycu - czyli kryzysu cd... były łzy - moje, nerwy - moje i Ali i 30 ml mm po kolacji z piersi... A do tego laktator, który odciągnął potem dużo mleczka, które słabo leciało... Odciągam teraz po karmieniu i mrożę, Ala nie chciała wypić mojego mleczka z butli, to sobie zrobię zapasy... Teraz sie najadła i śpi, oby dzień jutro był lepszy, bo po jednym mam smuteczek...

@Olo32 Oby to dziś!! :)
 
Hejo! Wypadl balonik!! Polozna mnie badala - rozwarcie na 3 palce, wiec cos drgnelo! Na obchodzie (o 8) mają mówić co dalej. Aaa!!! :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
No to go Olo!!!!
Bo co widzę że piszesz to liczę że to już zdjęcie Mery[emoji3][emoji16][emoji3]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry