reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Waraai, odpoczywaj....wiem ze nie łatwe ale mus to mus...ale ja jakiś czas temu też w nocy mialam twardnienia brzuchu i skurcze...a wydawaloby się że wtedy organizm odpoczywa....i w ciągu dnia nie było tak źle jak w nocy....
Ja jestem przeszczesliwa bo pośladek narazie nie boli :D małe rzeczy i cieszą. ...ale mega dyskomfort z tym pośladkiem bo utykalam na jedną nogę ....
aaa dziewczyny w Rossmanie jest minus 49% lub z aplikacją minus 55% na kosmetyki do makijażu...
 
reklama
Schabowy... @Lalamido to mi wjechałaś teraz w jadłospis ... :(
Ja będę mieć co zrzucać...

18109699_1428933780462084_158946929_n.jpg
Oj ja tak tylko o sobie nie celowo że coś [emoji20]. Brzuszek masz idealny [emoji4]. I z resztą co innego wielkość naszych brzusiów, które będą i maja być dokładnie takie jakich potrzebują nasze kurczątka. Wyglądasz świetnie [emoji7]. Mi się akurat tak w życiu przytrafiło z tą tarczycą, że trzeba było się jej szybko pozbyć a o ciążę było bez niej już ciężko a jak się jednak udało to wszystko robię żeby się udało dotrwać. Mojej gin powiedziałam, że jak będzie trzeba to przez 9 miesięcy na głowie będę stać byle by syn się urodził [emoji4] . Już nawet byliśmy w połowie drogi do adopcji tylko nas odstawili na półkę kiedy okazało się że jestem w ciąży . Ja nawet o chlebie i wodzie jak matka psychopatka będę żyć [emoji6] jak będzie trzeba .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ile ja bym dala za to żeby pspać na brzuchu...myślicieli ze jak juz się rozpakujemy to nasze cycki pozwolą nam na ta odrobinę luksusu?:p
Z obiadem mam taki sam problem jak Wy...od rana nie miałam na niego pomysłu, lodówka swieci pustkami...a mój cwany maz jak usłyszał ze dzisiaj on nam robi obiad to wytargal z zamrażarki pierogi z jagodami:oo2:
To juz nawet mój pies ma lepszy obiad niż ja...może się ze mną podzieli ryżem z marchewka i mieskiem... :p
 
@Lalamido spoco loco! :) Ja tak tylko marudzę, gdybym nie wpierdzielała słodyczy na zapas w ciąży to może utyłabym mniej... A może nie :D
Wrócę do formy, lepszej lub gorszej, ale wrócę. Ty dbaj o siebie, bo faktycznie w czasach, gdy wokół tyle kłopotów z zachodzeniem i utrzymaniem ciąży, nie ma co szarżować...
Pośród moich znajomych nieliczni z łatwością "zachodzą"... Znakomita większość boryka się z różnymi trudnościami... :(
@Marysia787 - obawiam się, że po porodzie będą przeszkadzały cycki z mlekiem, także ten tego - porzućcież wszelką nadzieję :)
 
@Lalamido spoco loco! :) Ja tak tylko marudzę, gdybym nie wpierdzielała słodyczy na zapas w ciąży to może utyłabym mniej... A może nie :D
Wrócę do formy, lepszej lub gorszej, ale wrócę. Ty dbaj o siebie, bo faktycznie w czasach, gdy wokół tyle kłopotów z zachodzeniem i utrzymaniem ciąży, nie ma co szarżować...
Pośród moich znajomych nieliczni z łatwością "zachodzą"... Znakomita większość boryka się z różnymi trudnościami... :(
@Marysia787 - obawiam się, że po porodzie będą przeszkadzały cycki z mlekiem, także ten tego - porzućcież wszelką nadzieję :)
Dasz radę [emoji4] .... ale na plaży.....i dwa dołki trzeba najpierw wykopać [emoji12]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry