reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Lola1009 bez korka można jeszcze spokojnie kilka tygodni chodzić. Ale jeśli istniało u Ciebie podejrzenie odejścia wód płodowych to może lepiej, żeby urodzić wcześniej. Może się okazać, że maluszek będzie jednak bezpieczniejszy na zewnątrz.
Jutro zadzwoń koniecznie do swojej pani doktor. A dzisiaj to już lepiej leż i się nie przemęczaj, tak na wszelki wypadek. I monitoruj ruchy dzieciątka. W razie czego jedź od razu do szpitala!
 
reklama
Podejrzenie o odplywanie wód, ale mnie wypuscili już.
Sterydy dostalam "profilaktycznie" jak każda przyszla mama ktora trafia do tego szpitala. Poniewaz ordynator pare lat temu .."nie zauwazyl" ze dziecku nie rozwijaja sie pluca i bidulka nie przezyła tygodnia.
Uciekłam już stamtąd. Zawsze jezdzilam do szpitala w innym miescie ale tym razem sie mocno przestraszylam ze znow saczy sie plyn owodniowy i nie chcialam czekac.
Też byłam ostatnio w szpitalu z podejrzeniem sączenia się wód plodowych. Prawdopodobnie odszedł mi czop sluzowy (ja to tak zinterpretowałam). Byl to 30 tydzień i 5 dni. No i tez podali mi sterydy i spore ilości magnezu. Kilka dni na obserwacji i wypuścili do domu. Wody się nie sączą, więc jest ok. Zaciskaj nogi, wypoczywaj i nie dajmy Maluchom wyjść zbyt prędko na ten świat. :) pozdrawiam

w4sq3e3ki6cqzuyy.png
 
Witam się w niedzielny wieczor :)
Jeszcze trochę muszą nasze maluszki wytrzymać. Już niedługo każda po kolei będzie ladowac na porodowce. Jeju to naprawdę mało czasu zostało a ja mam wrażenie że każdy dzień ucieka mi przez palce.
Blondie prawdopodobnie to był czop? To w szpitalu nie są w stanie stwierdzić czy jeszcze go masz czy już go nie ma?
My jutro mamy wizytę o 13 cieszę się że dotrwalysmy, skurcze się uspokoily od tamtej pory. Ciekawa jestem ile mała waży i czy szyjka jest ok bo skąd te skurcze się wzięły. Mam nadzieję że to były tylko te przepowiadajace
 
Ja mam wizytę we wtorek, ale z nogą nie jest lepiej, chyba jej łep urwe za to że kazała odstawić zastrzyki ale mam nerwy, niech wspomni o szpitalu to chyba tam szału dostanę!!!

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mnie tez nadal boli biodro i nogi dzis wzielam ostatni zastrzyk jutro mam wizyte u hematologa a d-dimery zamiast spasc to urosly. A jak u Ciebie bylo z tymi zastrzykami? Czemu kazala Ci odstawic?
 
Witam się w niedzielny wieczor :)
Jeszcze trochę muszą nasze maluszki wytrzymać. Już niedługo każda po kolei będzie ladowac na porodowce. Jeju to naprawdę mało czasu zostało a ja mam wrażenie że każdy dzień ucieka mi przez palce.
Blondie prawdopodobnie to był czop? To w szpitalu nie są w stanie stwierdzić czy jeszcze go masz czy już go nie ma?
My jutro mamy wizytę o 13 cieszę się że dotrwalysmy, skurcze się uspokoily od tamtej pory. Ciekawa jestem ile mała waży i czy szyjka jest ok bo skąd te skurcze się wzięły. Mam nadzieję że to były tylko te przepowiadajace
Na tym etapie ciąży możesz już mieć szyjke nieco skrócona i traktuje się to jako normalność. Co do skurczy... To ja miałam już wiele razy i nawet bolesne, nie świadczyły one o akcji porodowej, jednak czop zgubiłam po drodze gdzieś ;) generalnie nie ma co z każdym bólem na IP latać. Daj znać jak po wizycie. :)

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mnie tez nadal boli biodro i nogi dzis wzielam ostatni zastrzyk jutro mam wizyte u hematologa a d-dimery zamiast spasc to urosly. A jak u Ciebie bylo z tymi zastrzykami? Czemu kazala Ci odstawic?
Kazała odstawić bo dedimery i krzepliwość były w normie,a w lutym byłam u hirurga naczyniowego i on też kazał odstawić, Asia 8dni nie brałam zastrzyków, żyła zrobiła się ciepła i zaczyna robić się twarda no i boli w tym miejscu, to właśnie się robi zapalenie żyły, chce mi się wyć, a od października miałam spokój, wszystko było dobrze,a teraz miesiąc aż dojdę do ładu, a ty też masz problem z żyłami?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kazała odstawić bo dedimery i krzepliwość były w normie,a w lutym byłam u hirurga naczyniowego i on też kazał odstawić, Asia 8dni nie brałam zastrzyków, żyła zrobiła się ciepła i zaczyna robić się twarda no i boli w tym miejscu, to właśnie się robi zapalenie żyły, chce mi się wyć, a od października miałam spokój, wszystko było dobrze,a teraz miesiąc aż dojdę do ładu, a ty też masz problem z żyłami?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz co ja mam z cisnieniem i wsumie nie wiem czemu moja gin kazala zrobic mi d -dimery pierwszy wynik byl 600cos kazala powtorzyc po 2 tyg i bylo juz 1000cos i wyslala mnie do hematologa ta mi wypisala zastrzyki mi tylko to biodro boli zylakow nie widac po miesiacu zrobilam znow wynik i spadlo znow do 600 cos i teraz w czwartek robilam bo jutro mam wizyte i raptem mimo ich brania wyszlo 2100 wiec duzy skok i sie zastanawiam co ta jutro powie. Czemu mimo brania zastrzykow tak uroslo. A nie wiesz do kiedy je sie powinno brac czy do porodu az? I tak sie zastanawiam czy przez nie przy porodzie nie moze dojsc do krwotoku. Zielona jestem a wynik mnie martwi jaki byl Twoj wynik?
 
Nie wiem bo robiłam je7marca, położna je odebrała,a ja dzwoniłam i ginekolog kazała odstawić, że wynik jest dobry... Do krwotoku może dojść jak bardzo przedawkujesz- tak myślę... Przecież po porodzie też każą je brać.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry