reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja pomimo wszystko lubiłam i lubię te momenty koledowania...:) a trzeba korzystać z okazji jak sie przytulaja bo niestety już coraz mniej tego jest jak rosną...
I dlatego tez materac do łóżeczka kupuję nie za drogi bo pewnie u Nas będzie na dwa lata...jeszcze łóżeczka niemam...ale to do Ikei podjadę...
 
Dzień dobry :) przespalam tyle godz. dziś ze szok od 22 do teraz właśnie do 9 :) może dlatego że ostatnie dwa dni w pracy były ciężkie i byłam zmęczona po prostu a dziś wolne mam :D niestety mam chore zatoki i głowa boli a tu nic wziąć nie można. Jedynie zrobiłam sobie wczoraj parowke z majeranku. Chyba nie ma żadnych przeciwwskazań?
Materacyk mam też ten z gryki i kokosa po mojej siostrzenicy spała na nim jakieś półtora roczku a później przerzucili się właśnie na łóżko z dodatkowym szczebelkiem :)
 
Dziewczyny.
Ja już krwotoki z nosa mam nawet w wannie. I to takie mocno solidne, niestety.
Gin mówi, by brać Rutinoscorbin.
Że po ciąży minie.
Lekarz rodzinny - to samo.
A zmian żadnych.
Na ulicy głupio mi wydmuchać nos w chusteczkę, bo zawsze czerwona. ☹️

Zapisałam się na pocz. marca do laryngologa, jednak tymczasem mam już tak po prostu dość. :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny.
Ja już krwotoki z nosa mam nawet w wannie. I to takie mocno solidne, niestety.
Gin mówi, by brać Rutinoscorbin.
Że po ciąży minie.
Lekarz rodzinny - to samo.
A zmian żadnych.
Na ulicy głupio mi wydmuchać nos w chusteczkę, bo zawsze czerwona. ☹️

Zapisałam się na pocz. marca do laryngologa, jednak tymczasem mam już tak po prostu dość. :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam tak też czasem. Zresztą czego ja nie przerobiłam w ciąży. Mnie już nic nie zdziwi. [emoji14] mój gin też jest zdania, że te krwotoki są normalne. Wymagają interwencji kiedy są dość solidne bo jednak spora utrata krwi może być niebezpieczna...

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, ja mam materac jeszcze po córce-spała w łóżeczku turystycznym i teraz też takie kupimy a na początek mamy kolyske dla malucha. Jak Maja była większa kupiłam jej malutkie piankowe lozko i w razie płaczu spała u nas w pokoju ale na swoim łóżeczku ;)

Od jakiegoś czasu wieczorem albo z samego rana czuję w dolnych partiach takie dziwne uczucie jak zakwasy...konkretnie w górnej części ud i pochwa. Macie coś takiego?
 
Od jakiegoś czasu wieczorem albo z samego rana czuję w dolnych partiach takie dziwne uczucie jak zakwasy...konkretnie w górnej części ud i pochwa. Macie coś takiego?

Tak! u mnie bardziej jakby zakwasy ud i wzgórka łonowego! Dziwne strasznie. Gin powiedziała, że to normalne, bo się zaczyna tam na dole rozciągać wszystko.
 
@waraai - mnie tak dziąsła bez ostrzeżenia upuszczają krwi...:angry::wściekła/y::realmad::realmad:

NIe odczuwam takiego ciągnięcia na dole, ale jak po całym dniu bez polegiwania przychodzi wieczór to mnie ciągnie powyżej pępka, gin mówił, że to zrosty po poprzedniej cc..

Plan na dziś mam ambitny: drugie śniadanko, ostatnie siedzisko krzesełek - tak, tak, zrobiłam już trzy :yes:, spacer z kijami, racuchy z jabłkami na jogurcie do rosołku jako drugie danie i może wyczyszczenie trzeciego i czwartego krzesła... Życzę sobie dziś czasu z gumy a Wam słoneczka i radości, kurczaki - no czuć wiosnę, Dziewczyny!!!
 
reklama
Do góry