reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Urodziła w 41 tygodniu, a ona w Koninie rodziła :( Podziwiam, pisałam Wam chyba kiedyś, że mam znajomą ze stwardnieniem rozsianym i chorobą tarczycy w ciąży. To właśnie ona :)
 
Malutka466 cukry w normie. A znajoma to małego kolosika urodziła :)

Maui zobacz czy w waszym obi nie ma promocji, że 20% z zakupów zwracają w postaci karty podarunkowej. Jak u siebie byłam tkm to były tylko siwe
 
Maui a do kogo trzeba napisać prośbę o dołączenie do zamkniętego watku?

malutka, straszne, pewnie młoda osoba, a już musi walczyć z tak poważna choroba.
 
Boliwia chyba do Wiolety, ale trzeba mieć na otwartym godziwy staż - admin decyduje;
GosiaLew dzięki bardzo za cynka !
Malutka to pewnie miała CC. Dla osoby z takim obciążeniem to w ogóle mega wysiłek sama ciąża.

Odebrałam wczoraj wyniki i zdenerwowałam się moczem- norma ketonów od 0-do 5 a ja mam 150! W poniedziałek rano mam wizytę, więc postaram się doczekać, ale to mi się tak nagle zrobiło. Jeszcze 3 tyg temu było ok wszystko.
 
Kurde temat szczepień mnie przeraża. A poznidj decydujecie się na te skojarzone 5w1?
Maui ile ta szczepionka kosztuje ? I normalnie w lodówce się przechowuje a w dniu porodu dostarcza do szpitala

Napisane na GT-I9505 w Forum BabyBoom
 
Maui a do kogo trzeba napisać prośbę o dołączenie do zamkniętego watku?

malutka, straszne, pewnie młoda osoba, a już musi walczyć z tak poważna choroba.
Znajoma ma 27 lat, od kilku lat choruje.

Boliwia chyba do Wiolety, ale trzeba mieć na otwartym godziwy staż - admin decyduje;
GosiaLew dzięki bardzo za cynka !
Malutka to pewnie miała CC. Dla osoby z takim obciążeniem to w ogóle mega wysiłek sama ciąża.

Odebrałam wczoraj wyniki i zdenerwowałam się moczem- norma ketonów od 0-do 5 a ja mam 150! W poniedziałek rano mam wizytę, więc postaram się doczekać, ale to mi się tak nagle zrobiło. Jeszcze 3 tyg temu było ok wszystko.
Też myślę, ze cesarka, nie będę jej męczyć teraz.
Kurde, co te ketony!! ciekawe czemu tak nagle się zrobiło.

Ewa, ja zaszczepię Młodego, jak będę puszczać do żłobka, bo tego nie unikniemy. Tylko jeszcze dokładnie nie wiem którą szczepionką.
 
reklama
Do góry